Ufuk Aydın
0 Yorum

Op. Dr. Ufuk Aydın

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (224) 241 9494

YABANCI DİL

İngilizce, Fransızca, Japonca

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Op. Dr. Ufuk Aydın, orta öğrenimini İstanbul Kartal Burak Bora Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak 1999 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitim ve öğretimine başladı. 2005-2011 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı ve El Cerrahisi Bilim Dalı’nda uzmanlığını tamamladı. Bu süre içerisinde yalnız Plastik ve Estetik Cerrahi değil, El Cerrahisi ve Yanık konusunda da uzun süre çalıştı.

2011 yılında Edirne Devlet Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak zorunlu hizmetine başladı ve 2012 yılında Edirne’de Yılın Doktoru seçildi.Zorunlu hizmetinin ardından tekrar Bursa’ya dönen Op. Dr. Ufuk Aydın, Estetik ve Plastik Cerrahi muayene ve ameliyatlarına, şu an Özel Esteticare Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.Ulusal ve Uluslararası dergilerde birçok yayını olan, çeşitli kongre ve toplantılarda sözlü ve yazılı bildirileri bulunan ve çeşitli bilim dallarına ait kitaplarda bölüm çevirmenliği yapan Op. Dr. Ufuk Aydın; yerli ve yabancı kongre ve toplantıları halen takip etmektedir.

2010 yılında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin açmış olduğu sınava katılarak, “ Yeterlilik Belgesi ( Board Sertifikası) “ almıştır.

İleri derecede İngilizce, orta derecede Fransızca ve temel derecede Japonca bilen  Op. Dr. Ufuk Aydın evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır. Hobi olarak sahne sanatları, müzik ve edebiyatla ilgilenmektedir.

Üye Olduğu Topluluklar

Üye Olduğu Kuruluş ve Dernekler

Türk Tabipleri Birliği Bursa Tabip Odası

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

Edirne Bedensel Engelliler Derneği

Uluyama Türk Japon Dostluk Derneği  ( Yoshinkan Aikido 1. Dan)

1326 Osmanlı Kılıç Kalkan ve Folklor Derneği

Trakya Klasik Otomobilciler Derneği

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Ufuk Aydın

Ufuk Aydın

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.