Tunç Tiryaki
0 Yorum

Op. Dr. Tunç Tiryaki

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 381 3140

SABİT TELEFON

+90 (212) 281 9595

WHATSAPP HATTI

+90 (532) 381 3140

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Dr. Tunç Tiryaki İstanbul Cellest Plastik Cerrahi Kliniği ve İngiltere'deki RSCLondon, (Rejeneratif Surgery Clinic London) Kliniklerinin Direktörüdür.

Özellikle estetik meme ve vücut cerrahisi konusunda tanınan Dr. Tunç Tiryaki, aynı zamanda rejeneratif cerrahinin dünyadaki öncülerinden biridir.

Son derece hızlı ve doğal bir gençleşme sağlayan Kök Hücre destekli Mini-yüz germe yöntemi ve Endo-lifting girişimlerini ilk uygulayan doktorlardan olan Dr. Tiryaki'ye göre bu yöntemlerin özelliği, suni ve ameliyatlı bir görüntüye sebep olmadan gençleşmeyi sağlamasıdır.

Çok sayıda uluslararası bilimsel yayını, çeşitli kitaplarda bölümleri ve plastik cerrahiye yönelik patentleri olan Dr. Tiryaki, son olarak Inverse Abdominoplasty isimli kitabın editörlüğünü yapmıştır.

Dr. Tiryaki Uluslararası Estetik Cerrahi Derneği (ISAPS), Insani Yardım Misyonları Direktörüdür. ISAPS-LEAP Acil Yardım Ekipleri'nin kurucusu olan Dr. Tiryaki, tüm dünyadan plastik cerrahların dünyanın çeşitli ülkelerinde gönüllü rekonstrüktif ameliyatlar yapmalarına öncülük etmektedir.

Sylvia Tiryaki ile evli olan ve bir çocuk sahibi olan Dr. Tunç Tiryaki tecrübeli bir dalış eğitmeni, dağcı ve yelkencidir.

Geçmişi

1969 doğumlu Dr.Tunç Tiryaki, 1988 yılında Alman Lisesi'nden mezun olarak İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitimine devam etmiştir. 1994 yılında dereceyle mezun olduğu üniversitede Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında uzmanlığına başlamıştır. Kocaeli Üniversitesi'nden uzmanlığını alan, plastik ve estetik cerrahide geliştirdiği yeni tekniklerle dünya çapında başarılara imza atan ve USMLE (United States Medical Licensing Exams) sınavlarını başarı ile geçen Tiryaki, 2000 yılında New York Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü'nde çalışmıştır.

2000 yılında Türkiye'ye dönen ve 2006 yılına kadar İstanbul Oymak Plastik Cerrahi Kliniğinde ortak olarak çalışan Dr. Tiryaki, 2006 yılında Dr. Osman Oymak ile birlikte CELLEST Plastik Cerrahi ve Hücresel Tedavi Merkezi'ni ve daha sonra Istanbul Plastik Cerrahi Akademisi'ni kurmuştur. Dr. Tiryaki, 2015 yılında Dr. Osman Oymak ve Florence Nightingale Grubu ile birlikte RSCLondon (Londra Regeneratif Cerrahi Kliniği)'ni hayata geçirmiştir.

Çalışma Alanları

MAKALE VE YAYINLARI

In Recognition of the Best Electronic Paper, 19th Congress of International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), February 10-13 2008, Melbourne, Aust

The Effect of Cultured Autologous Fibroblasts on Longevity of Cross-Linked Hyaluronic Acid Used as A Filler Seyhun Solakoglu, Tunc Tiryaki, Sinem Eroglu Ciloglu Aesthetic Surgery Journal, July 2008 (Vol. 28, Issue 4, Pages 412-416)

Eyebrow Asymmetry: Definition and Symmetrical Correction Using Botulinum Toxin - A Tunc Tiryaki, N. Sinem Eroglu Ciloglu Aesthetic Surgery Journal September 2007, ( Vol. 27, Issue 5, Pages 513-517)

Üye Olduğu Topluluklar

ÜYE OLDUĞU DERNEKLER

International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

Türk Tabipler Birliği (TTB)

Interplast Turkey Society, Physicians for Peace Organisation

ULUSLARARASI GÖNÜLLÜ CERRAHİ MİSYONLARI

Aleppo, Aleppo State Hastanesi, Cleft Lip and Palate Surgery Mission, Mayıs 2005, Suriye

Batum, Tbilisi Misyonu, 20-29 Haziran 2003, Kentav, Cımkent, Gürcistan

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Tunç Tiryaki

Tunç Tiryaki

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.