Tayfun Aköz
0 Yorum

Prof. Dr. Tayfun Aköz

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (507) 650 5848

SABİT TELEFON

+90 (216) 411 2575

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunuyum. Rochester, New York’ta bulunduğum dönemde İngilizce eğitimi aldım. Ankara Numune Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde ihtisasa başladım. Uzmanlığımı aldığım bu klinikte, başasistan olarak çalıştım.

Üniversite Doçenti ünvanını aldıktan sonra, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Klinik Şefliği’ne atandım. On dört yıl çalıştığım bu klinikte, birçok asistanın uzmanlık eğitiminden sorumluydum.

Halen Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bilim Dalı başkanlığını yürütmekteyim.

İhtisasımla birlikte sürekli eğitim hastanelerinde çalıştım. Bu durum, mesleki yaşantım ve kariyerime bilimsel anlamda çok büyük katkı sağladı.

Araştırmacı olarak yer aldığım yüzün üzerinde bilimsel çalışma uluslararası dergilerde, yetmişin üzerinde bilimsel çalışmada ulusal dergilerde basılı yayın olarak Tıp Bilimine katkı sağlamaktadır. Bu çalışmalar uluslararası dergilerde altı yüz civarında kaynak olarak kullanılmıştır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Tayfun Aköz

Tayfun Aköz

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.