Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi

Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi


Her ay birçok yabancı doktor Superplast Fulya'yı ziyaret ederek yeni lazer ve teknoloji destekli teknikleri öğrenmeye gelmektedir. Superplast Fulya'nın uzman doktorları, başta Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı olamak üzere Türkiye’de ABD, Avrupa ve Körfez ülkelerinde sayısız kurslar düzenleyerek deneyimlerini meslektaşları ile paylaşmaktadır.

Hakkında

Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı 1998 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’ nde başlayan muayenehanecilik hayatlarına 2005 yılında birlikte kurdukları "Superplast Güzellik Merkezi" ni ekleyerek devam ettiler. Ekip çalışmasının hastalara daha faydalı olduğuna inanan Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı 2009 yılında daha büyük bir ekiple Superplast çatısıını genişleterek “Nişantaşı Superplast Estetik Cerrahi Dal Merkezi” ni kurdu.

Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı Superplast Estetik Cerrahi Merkezi'ni 2014 yılı sonunda Fulya daki geniş komplekse taşımışlardır. Superplast Fulya 4 Plastik Cerrah, 1 Anestezi Uzmanı, estetisyen ve uzman ekibinin 5’i doktor 30 personeli ile hizmet etmye devam etmektedir. Superplast Fulya estetik cerrahi, ileri lazer uygulamaları, lazer lipoliz, lazer yüz gençleştirme, medikal estetik uygulamaları, estetik saç tedavileri, göz estetiği konularında hizmet vermektedir. Superplast Fulya lazer lipoliz, smartlipo, slimlipo, ultrasonic lipoliz gibi bölgesel incelme yöntemlerini Türkiye’ye tanıtan markadır.

Superplast Fulya'nın uzman doktorları 3 boyutlu ameliyatsız yüz gençleştirme, lazer rhinoplasti ve lazer blefaroplasti tedavilerine birçok yenilik katan, daha kolay ve güvenli yapan hekimler olarak tüm dünyada anılmaktadır. Her ay birçok yabancı doktor Superplast Fulya'yı ziyaret ederek yeni lazer ve teknoloji destekli teknikleri öğrenmeye gelmektedir. Superplast Fulya'nın uzman doktorları, başta Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı olamak üzere Türkiye’de ABD, Avrupa ve Körfez ülkelerinde sayısız kurslar düzenleyerek deneyimlerini meslektaşları ile paylaşmaktadır.Sabit Telefon

+90 (216) 369 0999

Adres

  • Adres

    Teşvikiye Mah. Hakki Yeten Cad. No.:9 Kat: 2 Terrace Fulya Şişli İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Her ay birçok yabancı doktor Superplast'ı ziyaret ederek Op. Dr. Hüseyin Güner' in yeni lazer ve teknoloji destekli tekniklerini öğrenmeye gelmektedir. Op. Dr. Hüseyin Güner başta ülkemiz olmak üzere ABD, Avrupa ve Körfez ülkelerinde sayısız kurslar düzenleyerek deneyimlerini meslektaşları ile paylaşmaktadır.

2008-2009 yılları arasında Batman Bölge Devlet Hastanesi'nde plastik cerrahi uzmanı olarak mecburi hizmetini tamamlamıştır. Her yıl ulusal ve uluslararası toplantılarla güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir.

13 yıldır uyguladığı eski klasik cerrahi ameliyatlarda elde ettiği başarılı sonuçların çok daha mükemmelini, teknoloji destekli yeniliklerle hastaları için daha konforlu ve hızlı elde etmenin Türkiye'deki öncülerindendir.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığını, Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde tamamlamıştır. Uzmanlık tezi olarak "Silikon Meme Protez Kapsül Formasyonun Dermis Allogreftleri Yardımıyla Önlenmesi" konusunu araştırmıştır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5