Simin Oğur
0 Yorum

Op. Dr. Simin Oğur

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (530) 926 3417

SABİT TELEFON

+90 (216) 688 6848

WHATSAPP HATTI

+90 (530) 926 3417

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1972 yılında İstanbul’da cerrah anne ve babanın kızı olarak dünyaya geldi. İlk ve ortaokul döneminde aynı zamanda konservatuara (şimdiki İ.Ü. Devlet Konservatuarı) devam ederek 7 sene bale eğitimi aldı. Çağdaş Bale Topluluğu’nda dans etti. Orta ve lise öğrenimini İstanbul Özel İtalyan Lisesinde tamamladı.
1997 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden dönem 10.su olarak mezun olup Tıp Doktoru ünvanını aldı. 1998 yılında girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olarak ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi CerrahpaşaTıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 2001-2002 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde NewYork Manhattan’daki (NYU) NewYork University Medical Center ‘da çalıştı.2003 Yılında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlemiş olduğu XXIII. Ulusal Kongre’de Asistan Yarışma Bildirisi Dalı’nda uzmanlık teziyle birincilik ödülünü aldı. 6.5 Yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası 2004 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik Cerrahi Uzmanı oldu.
Acıbadem Hastanesi’nde 3,5 sene Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı .Dr. Simin Oğur Estetik Plastik Cerrahi Derneği üyesi olup özellikle vücut şekillendirme, liposuction, karın germe, estetik meme cerrahisi, jinekomasti, yüz gençleştirme cerrahisi, ameliyatsız yüz gençleştirme, burun estetiği, kepçe kulak, kanser sonrası meme kayıplarının onarımı ve deri tümörlerinin cerrahi tedavisi konuları ile ilgilenmektedir.

Üye Olduğu Topluluklar

Estetik Plastik Cerrahi Derneği

EĞİTİM VE SEMİNERLER

Ödüller
25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi Asistan Bildiri Yarışması Deneysel Çalışma Dalında BirincilikÖdülü

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Simin Oğur

Simin Oğur

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.