Serdar Eren
0 Yorum

Op. Dr. Serdar Eren

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (212) 224 7715

YABANCI DİL

İngilizce, Almanca

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

21 Eylül 1954 Ankara doğumludur. 1977 de İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesini bitirdikten sonra, Köln St. Agatha-Hastanesi Cerrahi Kliniğinde cerrahi asistanlığına başlamış, seksenli yıllarda estetik-plastik cerrahi eğitiminin yanı sıra ikinci bir uzmanlık alanı olan el cerrahisi ve rekonstrüktif mikro-cerrahi konusunda da eğitimini tamamlamıştır. Köln-Merheim Hastanesi Plastik Cerrahi ve Ağır Yanık Merkezin de el cerrahisi ve mikro-cerrahi dalının kurulmasını sağlamış, Aachen Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Yanık Cerrahisi ve Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünün yardımcı Başhekimliği ve Köln St. Agatha Hastanesi Plastik Cerrahi/El Cerrahisi Bölümü Başhekimliğini yapmıştır. Bu yıllarda kendi kliniğini kurma kararı veren Dr. Eren 2003 yılından 2010 yılına kadar Köln MediaPark Hastanesinde Estetik-Plastik Cerrahi Merkezi Yöneticiliğini yapmıştır. 2010 senesinde Acıbadem Sağlık Merkezinin çabaları sonucu Türkiye’ye geri gelmiş ve o zamandan beri Serdar Eren Sağlık ve Estetik Merkezini (SESEM), bu grubun Maslak hastanesinde kurarak anavatanında hizmet etmektedir.

Estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, el ve mikro cerrahisi alanlarında çok kapsamlı, uzun yıllara dayalı deneyime sahip olan Dr. Eren, özellikle estetik yüz ve göğüs cerrahisi (estetik ve tümörden sonra rekonstrüktif göğüs cerrahisi) ve vücut şekillendirme ameliyatları (optimize body-lifting amacıyla uygulanan kombine müdahaleler) alanlarında kendi geliştirmiş olduğu ameliyat teknikleriyle uluslararası bilimsel alanda hak ettiği yere ve üne sahiptir. Alman Plastik Cerrahlar Birliği, Alman Estetik-Plastik Cerrahlar Birliği ve birçok ulusal ve uluslararası ihtisas derneklerinin üyesi olan Dr Eren, Almanyada ve ülkemizde estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi eğitimi alan genç cerrahlara yarattığı eğitim olanakları ile konusundaki deneyimini de aktarmayı sağlamıştır.

Serdar Eren plastik cerrahi biliminin ruhsal ve sanatsal yönlerini psikoanalitik bakış açısı ile gündeme getiren önemli bir felsefenin temsilcisidir. Tüm bu yoğun çalışma temposuna rağmen çok sevdiği kite surf ve snow kite sporlarına yaz kış zaman ayıracak kadar da spor tutkunudur.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Serdar Eren

Serdar Eren

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.