Serdar Beten
0 Yorum

Op. Dr. Serdar Beten

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 484 9494

SABİT TELEFON

+90 (212) 351 5171

WHATSAPP HATTI

+90 (532) 340 1154

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

İlk orta lise eğitimini ankarada tamamladı.

Daha sonra üniversite eğitimini İzmir dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesinde tamamladı. Deniz kuvvetleri komutanlığı sağlık daire başkanlığında askerlik eğitimini tamamladı.

Ankara ssk dış kapı eğitim hastanesinde plastik cerrahi kliniğinde doktor olarak çalıştı. Hospital unıversıtaire brugmann service de chirurgie de vascular cerrahi eğitimi aldı.

Instıtut medico chırurgıkal ETTERBEK –Belçika ve Centre public d aide socıale de schaerbeek de demratologie kliniğinde dermatoloji eğitimi aldı.

UNIVERSITE LİBRE DE BRUXEELLES de plastik , rekonstruktif ve estetik cerrahi ihtisasını yaptı. Bu ihtisas sırasında HOPİTAL PAUL BROUSSE de Paris de micro cerrahi eğitimini tamamladı.

Daha sonra Haydarpaşa eğitim hastanesi plastik cerrahi kliniğinde çalıştı .denklik çalışmalarını ve free doku (pedicullü )transplantasyonlarında neovascularize transplante dokuların hazırlanması adlı çalışması dönemi için referans çalışmalar içindeydi.

Haydarpaşa numune araştırma ve eğitim hastanesinde Yanık kliniğini kurdu ve klinik direktörlüğünü yürüttü. İstinye devlet hastanesinde ve bruxelles plastik cerrahi merkezinde klinik direktörü olarak çalışmalarına devam etti . Halen Betenplast kliniğnde çalışmaktadır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Serdar Beten

Serdar Beten

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.