Selahattin Tulunay
0 Yorum

Op. Dr. Selahattin Tulunay

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 129 2720

SABİT TELEFON

+90 (212) 219 8007

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Kasım 1987 tarihinde Uzmanlığını alan Op. Dr. Selahattin Tulunay, 1988 de Ankara GATA da askerliğine başladı. 
 
İkinci asistanlık eğitimi olarak düşündüğü ve gerçek yanık merkezi olan Ankara GATA Yanık Merkezi'nde askerliğini bitiren Dr. Selahattin Tulunay 1988 yılı sonlarında Şişli Etfal Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde baş asistan olarak eğitmenlik görevine başladı.Daha sonra bazı özel hastanelerde çalışmalarını devam ettiren ve bir özel hastanede 7 yıl Başhekimlik yapan Dr. TULUNAY , 2006 yılı Şubat ayında Bahat Sağlık Gurubunun Plastik Cerrahi Konsültanlığına ve bu gruba ait dört hastanenin Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Direktörlüğü’ne getirildi. 
 
2011 Haziran ayından itibaren Universal Hospital Grubu’nun (UHG) Çamlıca Unıversal Hastanesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’ne getirilmiştir ve mesleğine burada devam etmiştir.

2012 tarihinden itibaren ise kendine ait olan ve uzun yıllardır estetik cerrahiye hizmet eden Kliniğinin başına geçmiştir.

2012 yılında yapılan YILIN EN İYİ PLASTİK CERRAHI yarışmasında birincilik ödülü almıştır. Çalışma ve araştırmalarına halen burada devam etmektedir.

2014 yılında yapılan ve YILIN EN İYİ SAÇ EKİMİ UZMANI yarışmasında da BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ almıştır..

İngilizce bilen Op. Dr. Selahattin Tulunay'ın çeşitli yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktadır. Dr. Tulunay, kongrelere giderek, yurtdışı ve yurt içindeki her türlü yayınları takip ederek güncel kalmaya dikkat etmektedir.

Saç ekimi : Manuel teknik ve mikromotor ile alım,Lateral slit ile ekim 
 
Estetik ve Plastik Cerrahi Ameliyatları :Burun Estetiği, Meme Estetikleri, Liposuction , Yağ Enjeksiyonu, Karın Germe, Yüz ve 
Boyun Germe, Botox, Cilt Yenileme(skin rejuvenation) 

Rekonstrüktif ameliyatlar: Hemanjiom, Dudak-Damak Yarığı, Yanıklar, Cilt kanserleri , Maksillofacial yaralanmalarda ve ateşli silah yaralanmaları.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Selahattin Tulunay

Selahattin Tulunay

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.