Sami Tan Sarıgül
0 Yorum

Op. Dr. Sami Tan Sarıgül

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 053 3340

SABİT TELEFON

+90 (212) 608 1816

WHATSAPP HATTI

+90 (533) 031 8674

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

23 Kasım 1961 yılında Malatya'da doğdu, ilköğretimini tamamladıktan sonra Malatya Akçadağ Yatılı Öğretmen Okulu'nu bitirdi.

2 Yıl Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuduktan sonra tababete olan ilgisini ve yeteneğini farkederek 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni kazandı ve 1987 yılında mezun oldu.

Mecburi Hizmet için gittiği Sivas'ta 5 yıl boyunca aşılama sorumlusu ve sağlık ocağı hekimliği yaptıktan sonra İstanbul'a döndü.

Ardından İstanbul Beylikdüzü'nde Örnek Tıp Merkezi'ni kurdu ve tam 15 yıl başarıyla çalıştırarak bölge halkına sağlık hizmeti sundu.

Daha sonra medikal estetik uygulamalarına ilgi duyarak bu konu ile ilgili yurt içi ve yurt dışı eğitimlere ve kongrelere katılarak bu alanda birçok sertifika aldı.

Aynı zamanda bir ressam ve heykeltraş olan Dr. Sami Tan Sarıgül, yaşamının ayrılmaz bir parçası ve kendisini ifade etme biçimi olan müzik çalışmalarını etnik müzik alanında sürdürmekte, mezopotamya ve Anadolu halk ezgileri alanında yabancı müzisyenlerle deneysel çalışmalar yapmaktadır.

Ayrıca 2004 yılından bu yana ses fiziği, rezonans tıbbı, psikoakustik ve müzikle terapi alanında çalışmalar yapmakta ve yurt dışındaki bazı üniversitelerle bu çalışmalarını paylaşmaktadır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Sami Tan Sarıgül

Sami Tan Sarıgül

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.