Salih Emre Üregen
0 Yorum

Prof. Dr. Salih Emre Üregen

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 300 9170

SABİT TELEFON

+90 (212) 215 5722

WHATSAPP HATTI

+90 (533) 300 9170

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Op.Dr.Salih Emre Üregen  1978 yılında, Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’ da tamamladı. 1996 yılında ilk tercihi olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni kazandı ve 2002 yılında mezun oldu. Ardından Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanlığını kazanan Salih Emre Üregen, buradaki Asistanlık Eğitimini yarıda bırakarak çocukluk yıllarından itibaren asıl ideali olan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Dalı’ na yöneldi. Uzmanlığı’ nı Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde tamamladı. Burada çalıştığı süre boyunca 2000’ den fazla cerrahi operasyona katıldı. Uzmanlık Tezini “ Burun Defektlerinin Onarımı” konusunda hazırladı.

Uzmanlık sonrası yaptığı estetik operasyonlardaki başarısını arttırabilmek amacıyla, Plastik Cerrahi-Sanat ilişkisini kurmaya yönelik araştırmalar yapan Op.Dr. Salih Emre Üregen, Estetik Cerrahi’ nin sanattan ilham aldığı düşüncesini savunmaktadır.

Evli ve bir çocuk babası olan Op.Dr.Salih Emre Üregen, Mecburi hizmet gereği 15.Ekim.2012 tarihi’ ne kadar Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ nde görev yaptı. Ocak 2013’den itibaren İstanbul’da açtığı özel kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Salih Emre Üregen

Salih Emre Üregen

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.