Renè Clinic

Renè Clinic


Rene kelime anlamında yeniden doğuşu taşımakla kalmıyor, felsefesi, ekibi ve sundukları ile de yol arkadaşlarımıza yeniden doğuşu yaşatıyor.

Hakkında

1986 yılında başlayan profesyonel yolculuğumda Plastik Cerrahi önceleri bir istek, ardından bir meslek oldu. Geçen yıllar içerisinde Plastik Cerrahi tutkum en iyiyi yakalama arzusu ile uzun ve halen devam eden bir öğrenme ve gelişme çabasına dönüştü. Her geçen gün daha iyiye giderken hastalarımı her zaman en yakın akrabam, arkadaşım gibi değerlendirdim ve istek ve ihtiyaçlarına modern plastik cerrahinin sunduğu teknik ve teknolojilerle karşılamaya çalıştım.

Réne Klinik doğuş felsefesinde 20 yılı aşkın tıp doktorluğu tecrübemle en iyiyi, bilim ve sanatın beraberliğinde en keyifli şekilde sunma arzusu vardı. Bugün bu çatı altında konularında üst düzey eğitim almış, vizyonumuzu ve hizmetimizi ileriye taşıyan, enerjik, bilgili, yeniliklere açık, becerikli ve istekli bir ekip bulunmakta.

Rene kelime anlamında yeniden doğuşu taşımakla kalmıyor, felsefesi, ekibi ve sundukları ile de yol arkadaşlarımıza yeniden doğuşu yaşatıyor.

Estetik, güzellik ve sağlıklı yaşamla bir yenilenme yaşamak isteyenleri konuk etmek için bekliyoruz.Sabit Telefon

+90 (212) 259 5050

Adres

  • Rene Clinic

    Teşvikiye Caddesi Varol Apt. No: 7 Kat: 3 Daire: 4 Nişantaşı Şişli İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Halen Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyeliğini yürüten Dr. Yavuzer 11 ulusal ve uluslar arası Bilimsel Derneğin üyesidir. Estetik cerrahi, minimal girişimsel anti-aging, kraniyofasiyal cerrahi, maksillofasiyal cerrahi ana ilgi konuları olan Dr. Yavuzer halen Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesinde Aktif Kadroda bulunmaktadır.

Girdiği sınavlarda başarılı olarak Türk Plastik Cerrahi Derneği Yeterliliğini ve Avrupa Plastik Cerrahi Board sertifikalarını aldı. Ulusal ve uluslar arası yayınları bulunmakta olup birçok bilimsel toplantılara katıldı. 2016 yılı Şubat ayında René Clinicte uzman doktor olarak göreve başladı.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5