Özel Yüzyıl Pendik Hastanesi

Özel Yüzyıl Pendik Hastanesi


Yüzyıl Hastaneleri olarak, uzman hekim kadroları ve ileri teknolojik ekipmanlar ile sağlık hizmetleri kalitesini ulusal ve uluslararası ölçekte yükseltmeyi ve lider hastane gruplarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Hakkında

Özel Yüzyıl Hastaneleri, halkımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında Kocaeli Gebze'de hizmet vermeye başlamış olup, 2013 yılında İstanbul Pendik Hastanesi ile hizmet zincirine yeni halkalar eklemiştir.

İleri tıp teknolojilerinin kullanıldığı hastanelerimizde; tanı ve tedavi üniteleri, tüm branşlarda ameliyatların yapılabildiği toplamda 10 ameliyathane, her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen 101 servis, 43 erişkin yoğun bakım, 50 yenidoğan yoğun bakım ve 33 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 288 yatağı ve 720 personeli ile hasta memnuniyetinin üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır.

Başarılı branş hekimlerine sahip hastanelerimizde; laparoskopik cerrahi, çocuk cerrahisi, tüp bebek ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, estetik ve plastik cerrahi, güzellik merkezi ve özellikli diş sağlığı tedavileri başta olmak üzere, dahili ve cerrahi tüm branşlarımızda hizmet verilmektedir.

Hastanelerimizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve her zaman güler yüzlü personelimiz ile yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu güvene layık olmak için işimizi hep olduğu gibi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz: Tedavi hizmetlerinin yanında koruyucu önlemler ile hastalarımıza bütüncül sağlık hizmeti sağlamak Alanında uzman hekimler ve son teknoloji tıbbi ekipmanlar ile sağlık uygulamalarında kaliteyi ön planda tutarak, hastalarımıza bu hizmetleri ekonomik bir şekilde sunmak İnsan sağlığının en büyük değer olduğunun bilincinde olarak sağlık hizmetlerinde etik değerlerden ve mükemmeliyetten ödün vermemek

Vizyonumuz: Yüzyıl Hastaneleri olarak, uzman hekim kadroları ve ileri teknolojik ekipmanlar ile sağlık hizmetleri kalitesini ulusal ve uluslararası ölçekte yükseltmeyi ve lider hastane gruplarından biri olmayı hedeflemekteyiz.Sabit Telefon

+90 (216) 397 5900

Adres

  • Adres

    Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No:138 Pendik İstanbul

Uzmanlar

Manisa'daki görevi esnasında birçok ağır maksillofasyal yaralanma vakasının cerrahi tedavisini gerçekleştirdi. Dr. Kayhan Zeytin Mart 2015 tarihinden bu yana Pendik Özel Yüzyıl Hastanesinde görev yapmaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5