Özel Su Hospital

Özel Su Hospital


Özel SU HOSPİTAL hastanesi olarak en yüksek kalite standartlarına uygun olarak benimsediği sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, şimdi İzmir ‘in kalbinde Alsancak –Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermek için yola çıktık.. Hastanemiz,bulunduğu yer itibarı ile tüm İzmir halkına ve çevre ilçelerden gelecek hastalarımız için , kolay ulaşım, otopark ve kendine ait arazi üzerine 8 kat görünen 3 kat yer altında otopark hizmeti olarak düşünülmüş toplam 11 kat , 109 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.

Hakkında

Özel SU HOSPİTAL  hastanesi  olarak en yüksek   kalite standartlarına uygun olarak benimsediği sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve   daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, şimdi  İzmir ‘in kalbinde Alsancak –Kahramanlar semtinde  halkımıza hizmet vermek için yola çıktık.. Hastanemiz,bulunduğu yer itibarı ile tüm İzmir halkına ve çevre ilçelerden gelecek hastalarımız  için , kolay ulaşım, otopark  ve kendine ait arazi üzerine 8 kat  görünen 3 kat yer altında otopark hizmeti olarak düşünülmüş toplam 11 kat , 109  yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.

Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan bir özel hastane olarak hastalarımıza konforlu ve güvenli  bir ortamda sağlık güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktayız.

Odalarımızın hemen hepsi tek kişilik ve özel oda statüsünde olup her katta    ayrıca süit oda şeklinde hazırlanmış hasta  ve yakınlarının konforu  üst düzeyde düşünülerek hazırlanmıştır.

Ameliyathaneler bölümünde ise en son  günümüz teknolojileri kullanılarak  steril ve yarı steril sistem ile düzenlenen 5 adet operasyon odası ve 1 adet hasta uyanmasının beklenildiği derlenme odası mevcuttur.Son teknolojilerle donatılmış 8yataklı  yenidoğan yoğun bakım,8 koroner yoğun bakım yatağı ,4 yataklı KVC  yoğun bakım,ve 12 yataklı dahili ve cerrahi yoğun bakım hizmeti sunulmaktadır.  Ameleyatahanelerimizde , ısı ve nemi otomatik kumanda edebilen, kesintisiz güç kaynağına bağlı olarak maksimum hijyen sağlayan laminer-flow akımı hepafiltrasyon ve pozitif basınç altında tam sterilizasyon sağlamaktadır. Aynı zamanda tüm ameliyathaneler izole trafolarla kararlı güç ile beslenmektedir. Ameliyat lambalarımız ortam ışığına göre kendilerini  ayarlayabilen led ışıklardır ve kamera donanımında kullanılmaya hazır durumdadır.  Tüm yoğun bakımların hava akımı tam steril ve maksimum hijyen sağlayan hepafiltrelerle sağlanmaktadır. Tüüm yoğun bakım hastaları full moniterizayon ile izlenmektedir.

Ayrıca hepafiltre sistemi ile sterilzasyon sağlanan  2 adet doğumhane ve   yeni yönetmeliğe uygun 1 adet Tüpbebek merkezimizde mevcuttur.

Bu bağlamada vizyonumuz , kaliteli sağlık hizmetini etik satdartlarda ve hasta haklarının ön planda tutarak halkımıza sunmaktır.

Misyonumuz; İzmir in merkezinde modern bir anlayışla ve güncel en yeni teknolojileri kullanarak sağlık hizmeti sunumunda bir gerek yurt içi gerek yurt dışı  hedefiyle İzmir  de etkili bir yerde olmaktır.Sabit Telefon

+90 (232) 488 2488

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5