Özel Lokman Hekim Hastanesi - Ankara

Özel Lokman Hekim Hastanesi - Ankara


Lokman Hekim Hastaneleri 1996 yılında Engürüsağ A.Ş.’nin kurulması ile başladığı sağlık hizmetleri sunumuna, günümüzde son teknolojik imkânlarla donatılmış 4 hastane ve 1 Tanı Merkezi ile devam etmektedir. 2’si Ankara’da 2’si Van’da yer alan hastaneleri ile Erbil kentinde bulunan Tanı Merkezimiz; fiziki mekan, hasta ve personel sayıları gibi göstergeler dikkate alındığında ülkemizin önde gelen ve önemli sağlık hizmeti sunucularındandır.

Hakkında

Lokman Hekim Hastaneleri, sunduğu profesyonel ve nitelikli sağlık hizmetlerini koşulsuz hasta memnuniyeti ile taçlandırarak, hizmet kalitesini sürekli arttırmayı daima kendisine şiar edinmiştir.

Hizmet hayatımıza atıldığımız günden bu yana anlayışımız hep ‘kalite’ ve ‘insan odaklı hizmet’ olmuştur; bundan sonra da böyle olacaktır.

Lokman Hekim; toplumun değerlerine saygılı ve tıp ahlakına sadık, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; mükemmeli yakalamak ve zirvede sürekli olabilmek demektir.

Lokman Hekim, bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü, modern, temiz ve ferah mekânlarda, kaliteli, hızlı, güvenli,       şefkatli ve ekonomik sağlık hizmeti demektir.

Hasta memnuniyetinin, personel memnuniyeti ile doğru orantılı olduğu bilinciyle etkin bir insan kaynakları politikası izleyen hastanelerimiz, her zaman; işini seven, hasta haklarına saygılı, tıbbi etik kurallara uyan, güler yüzlü, saygılı personellerle çalışmayı hedeflemiştir.

Lokman Hekim Hastaneleri, sunduğu sağlık hizmetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de halk sağlığına ve çevre sağlığına verdiği önemi her zaman göstermektedir.

Hastalarının memnuniyeti ile her geçen gün güçlenen hastanelerimiz, vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

“Hastane denilince akla gelen marka kuruluş’ olma yolunda çıkmış olduğumuz yolculukta hedefe ulaşılmıştır.

Lokman Hekim ailesi olarak tüm halkımızı en güzel duygularla, saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Saygılarımla…Adres

  • Adres

    Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44 Sincan Ankara

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Op. Dr. Mesut Türker, hastalarıne Özel Lokman Hekim Ankara Hastanesi'nde hizmet sağlamaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5