Özel Ordu Umut Hastanesi

Özel Ordu Umut Hastanesi


Ordu’nun ilk özel hastanesi olarak 2006 yılında açılan Özel Ordu Umut Hastanemiz hizmette on yılı geride bıraktı. Geçen süre zarfında hekim kadromuzu ve yardımcı sağlık personeli kadromuzu güçlendirerek arttırken, güncel sağlık teknojilerini bölge halkının hizmetine sunmayı başardık.

Hakkında

Ordu’nun ilk özel hastanesi olarak 2006 yılında açılan Özel Ordu Umut Hastanemiz  hizmette on yılı geride  bıraktı. Geçen  süre zarfında hekim kadromuzu ve yardımcı sağlık personeli kadromuzu güçlendirerek arttırken,  güncel sağlık teknojilerini bölge halkının hizmetine  sunmayı başardık.
         Mevcutla yetinmeyip hep en iyiye ulaşmayı hedef edinen idealist bir kadro ve hastalarımıza en iyi hizmeti nasıl verebilirim ‘’hassasiyeti’’ taşıyan duyarlı bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.
        Güvenilirliğin temel prensip olduğu sağlık alanında, her bireyin ihtiyacı olan nitelikli sağlık hizmetini; deneyimli ekibimiz ve güncel teknolojik donanımımız ile sunuyoruz.
        Hafta içi 08:00 - 18:00 ve cumartesi günleri 08:00 ve 14:00 saatlerinde poliklinik hizmeti veren hastanemizde acil servisimiz yedi gün 24 saat hizmet vermekte olup, gerekli durumlarda uzman doktorlarımız hazır bulunmaktadırlar.
        Hastanemizin yataklı ünitelerinde;
        Tek kişilik 59 yataklı normal servis, 10 yataklı genel yoğun bakım ünitesi,4 yataklı koroner yoğun bakım servisi,4 kuvözlü yeni doğan servisi 3 ameliyathane ve doğumhane bulunmaktadır.
        Hizmet verdiğimiz klinik branşlar; Göz, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Üroloji, Dahiliye (İç Hastalıkları) , Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Cildiye, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları'dır.
        Tam teşekküllü tam otomatik cihazlarla donatılmış  biyokimya ve  mikrobiyoloji laboratuarları hastanemiz bünyesinde mevcuttur.
      Hastanemiz radyoloji ünitesinde MR, Spiral tomografi ve 4 boyutlu Ultrasonografi,Mamografi, Kemik Dansitometri cihazları bulunmaktadır,
        Endoskopi ve Taş kırma  üniteleri de hastanemizde bulunmaktadır.


Sabit Telefon

444 9 052

Adres

  • Merkez

    Merkez, Şahincili Mah, Zübeyde Hanım Cad. No:218 Merkez Ordu

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Uzmanlık eğitimini 2011 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde tamamlamıştır. Halen Özel Ordu Umut Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5