Özel Minesera Hastanesi

Özel Minesera Hastanesi


Özel Minesera Hastanesi olarak amacımız; sağlık sektöründeki teknolojik ve akademik yeniliklerden haberdar olarak, verdiğimiz sağlık hizmetlerini sürekli iyileştirme ve mutlak hasta memnuniyetine ulaşma çabamız sayesinde en çok tercih edilen saygın bir kuruluş olmaktır.

Hakkında

Yepyeni bir hastane olarak 2016 yılı başında hizmete girdik. Ana gayemiz ve hedefimiz can sağlığınızın güvencesi olmaktır. Özel Minasera Aldan Hastanesi olarak tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, tecrübeli uzman hekim ve akademisyen kadromuzla sektörde sağlam adımlarla ilerlemek azmindeyiz.

Hasta haklarına saygı, güleryüzlü hizmet , çözüm odaklı yaklaşım, yeniliklerin ve güncel her gelişmenin yakın takibi tüm kadromuzun en temel ilkeleridir.

22.800 m2 kapalı alanda kurulu olan hastanemizde kral dairemiz, çoğunluğu suit odalarımızda evinizin rahatlığı ve konforunu yaşatmaya çalışacağız.

Hastanemizdeki misafirliğiniz sırasında tüm ihtiyaçlarınız deneyimli personellerimizce giderilecektir.

Sinema salonumuz, geceleri animasyon programları ile hasta ve hasta yakınlarının hizmetinde olacaktır.

Can sağlığı asla lüks değildir. Hedefimiz doğrultusunda kurduğumuz bu yapıda bütün başvuranlarımız için lüks ortamda en kaliteli hizmeti ulaşılabilir kılmak ve uygun koşullarla almalarını sağlamak varlık sebebimizdir.Sabit Telefon

+90 (312) 988 0606

Adres

  • Adres

    Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2741. Cad. No:2 Çankaya Ankara

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5