Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi


Hastane, 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir.

Hakkında

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir.

Hastane, 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır.

2009 yılında; Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane ünvanını almıştır.

2013 yılı Mart ayından itibaren de uluslararası alanda kabül gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyonunu için çalışmalarına devam etmektedir.

2014 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olmuştur.Sabit Telefon

444 1 300

Adres

  • Adres

    Merkez Mah. Çukurçeşme Caddesi No:51 Gaziosmanpaşa İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Dr. Cenk Şen 2015 yılında profesör ünvanını almış ve halen Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5