Özel Esentepe Hastanesi

Özel Esentepe Hastanesi


Özel Esentepe Hastanesi; Hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir..

Hakkında

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun geniş kesimine ulaştırmada, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olarak tanınmak;

MİSYONUMUZ

Sosyal sorumluluk anlayışı içinde,kalite hedefleri doğrultusunda,tıp alanındaki en son yenilikler ışığında,tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden,hasta haklarına saygı duyarak,kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirip geliştirmek. Profesyonel kadrolar ile üst düzey sağlık hizmeti vermek. Çağdaş teknolojiyi kullanarak sağlık alanında öncü olmak, bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak. Güvenilir, çağdaş, ekonomik, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak. Hastanemize başvuran hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak. Çalışan memnuniyetini göz önüne almak. Çalışanlar ve hastalar tarafından tercih edilebilir şartları oluşturmaktır.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimden hastalara en iyi şekilde sunabilmek ve hasta memnuniyetini maksimum seviyede tutabilmek için yapılabilecek tüm faaliyetleri teknolojik gelişmelerle birleştirerek geleceğin en iyi sağlık merkezi olmak. Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda oluşturulan insan kaynakları politikamız çerçevesinde nitelikli insan gücü alımı, çalışan memnuniyetinin sağlanması, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimin desteklenmesi,teknolojik alt yapımız ile bilgi,güvenilirlik ve güleryüzle birleştirerek kaliteli sağlık hizmetini sunabilmek.Sabit Telefon

+90 (224) 249 9888

Adres

  • Adres

    Esentepe Mh., Mudanya Yolu Cad. No:169, 16130 Nilüfer Bursa

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Op. Dr. Medine R. Kantürk 2002-2009 yıllar arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında eğitimini tamamladı ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı oldu.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5