Özel Düztepe Yaşam Hastanesi

Özel Düztepe Yaşam Hastanesi


Hastalarımızın zamanının çok değerli olduğunun farkında olarak onları en kısa zamanda koşullar elverdiğince hızlı bir şekilde muayene ve tedavi etmek en önemli prensiplerimizdendir.

Hakkında

Misyonumuz 

Etik değerleri özümsemiş,kaliteli,insana önem veren ve kendini devamlı yenileyen hekimler ve yardımcı sağlık personeli ile, sağlık alanındaki son teknolojiyi en iyi şekilde kullanma ve tüm bunları en ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürmek. 

Vizyonumuz 

Hastanemiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Sağlık politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir şekilde izleyip bunları hastalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde olacağız.

Bir yandan bölge insanımıza kaliteli sağlı hizmeti götürürken bir yandan da gerek istihdam politikamız, gerekse de yarattığımız katma değerler ile semtimiz başta olmak üzere şehrimize ve bölgemize dinamizm getiriyoruz.

Hastalarımızın yalnız sağlık gereksinimlerini değil aynı zamanda fiziki çevre,estetik duygusal gereksinimleri içinde her türlü önlemi ve altyapıyı hazırlayıp bunları geliştirmenin yollarını arıyoruz. 

Çevre sorunlarına duyarlılığımızın bir göstergesi olarak enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Hastalarımızı daha temiz, daha az gürültülü ve daha konforlu bir ortamda nasıl ağırlarız diye kendimizi devamlı yeniliyoruz.Sabit Telefon

+90 (342) 211 7777

Adres

  • Düztepe Yaşam Hastanesi

    Düztepe Mah. Özdemirbey Cd. Sadıklar Sk. No: 2 Şahinbey Gaziantep

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Mecburi hizmetini Diyarbakır Devlet Hastanesinde tamamlayan Dr. Sarıgüney yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda kongreye katıldı. Şu an Özel Düztepe Yaşam Hastanesi'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5