Özel Dünyam Hastanesi

Özel Dünyam Hastanesi


Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ekibimizdir. Dünyam Hastanesi, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Hakkında

DEĞERLERİMİZ;
 
Tüm insanlığın temel değerleridir… Yani, saygı, sevgi, güven, dürüstlük,  doğruluk, samimiyet, fedakarlık, kararlılık ve aldığının hakkını vermektir.  Çünkü evrensel değerlerin ne yazık ki giderek yıprandığı günümüzde, insana ve insanlığa ait olan hiçbir şey bize yabancı olmamıştır ve olmayacaktır. Bu nedenle Dünyam  Hastanesinde  insana önem verilmektedir. 
 
MİSYONUMUZ:
  
Temel değerlerimiz çerçevesinde, bilimsel temellere dayalı olmak ve profesyonelliği elden bırakmamak koşulu ile; 
 • Hastanemize gelen her bireyin yaşam kalitesini yükseltmek, 
 • Bilgilendirmeye özen göstererek sağlık konusunda bilinçlilik düzeyini artırmak,
 • Öncelikle koruyucu devamında ise iyileştirici sağlık hizmetlerini en üst düzeyde ve mümkün olabilen en ekonomik koşullarda sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ: 
 • Gerçekleştirdiği çalışmalarla fark yaratarak, sağlık alanına katkıda bulunmaktır.
 • Değerler sistemine dayalı yaklaşımlarıyla sektörde model olabilmektir.
 • “Müşteri” den ziyade insan odaklı yaklaşımlarıyla, tüm paydaşlarını süreçlere dahil etmek ve ortak başarıya ulaşmaktır. 
 • Tüm paydaşlarımızla birlikte gelişmek, birlikte büyümek ve birlikte onurlanmaktır. 
 • Örnek gösterilen ve tercih edilen bir kurum olmaktır. 
 • Bütün çalışmalarıyla sağlık sektöründe lider olmakla birlikte, hizmet almak için gelmeye de “DEĞER” bir hastane  olmaktır…

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hastalarımızın, yakınlarının ve çalışanlarımızın memnuniyetini esas alan; Yasal yükümlülüklere, Ulusal ve Uluslararası standartlara bağlı kalarak, çağdaş teknoloji, çağdaş konfor ve iletişimle, birbirini tamamlayan, öğrenmeyi ve sürekli gelişmeyi teşvik eden, çağdaş tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak en iyi sağlık hizmetini sunmaktır.

Kalite Politikasının bilinmesi, gerçekleştirilmesi ÖZEL DÜNYAM HASTANESİ çalışanları olarak hepimizin görevidir.

 Sabit Telefon

903522077779

Faks

903522077779

Adres

 • Adres

  Hacı Saki, Kenarcık Sk., 38010 Kocasinan Kocasinan Kayseri

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5