Özel Deva Hastanesi

Özel Deva Hastanesi


Özel Deva Hastanesi olarak Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak takip ederek, uluslararası tıbbi olanakları hastalarımızın hizmetine sunmayı, bu hizmetleri Etkin Dinamik ve Güler yüzlü Sağlık Ekibi ve Diğer çalışanları ile yerine getirmeyi, her zaman farklılık yaratan öncü ve örnek sağlık kuruluşu olmayı hedefliyoruz.

Hakkında

Hastanemiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Sağlık politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir şekilde izleyip bunları hastalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde olacağız.

Bir yandan bölge insanımıza kaliteli sağlı hizmeti götürürken bir yandan da gerek istihdam politikamız, gerekse de yarattığımız katma değerler ile semtimiz başta olmak üzere şehrimize ve bölgemize dinamizm getiriyoruz. 

Hastalarımızın yalnız sağlık gereksinimlerini değil aynı zamanda fiziki çevre, estetik duygusal gereksinimleri içinde her türlü önlemi ve altyapıyı hazırlayıp bunları geliştirmenin yollarını arıyoruz. 

Çevre sorunlarına duyarlılığımızın bir göstergesi olarak enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Hastalarımızı daha temiz, daha az gürültülü ve daha konforlu bir ortamda nasıl ağırlarız diye kendimizi devamlı yeniliyoruz.

DEĞERLERİMİZ-Önce İnsan

-Hasta ve Yakınlarının Haklarına Saygı

-Topluma, Çevreye ve Yasalara Saygı

-Kalıcı Güven

-Tıbbi Deontoloji ve Etik’e Uyum

-Bilimsellik

-Çağdaşlık

-Ulaşılabilir Olmak

-Sürdürülebilirlik

 

 


Sabit Telefon

903422256060

Faks

903422256060

Adres

  • Adres

    Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No : 98 ŞAHİNBEY / GAZİANTEP Şahinbey Gaziantep

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5