Özel Boğaziçi Estevia Tıp Merkezi

Özel Boğaziçi Estevia Tıp Merkezi


Türkiye'nin en eski sağlık kurumlarından biri olarak 1993 yılında kurulduk. 19 yıl boyunca İstanbulun nezih semti Çengelköy' de, 2014 yılında ise Çekmeköy’de sizlere "Özel Estevia Boğaziçi Tıp Merkezi" adı altında büyük bir zevkle hizmet vermeye devam ediyoruz. 2.500 metrekare Alana inşa edilmiş merkezimiz, 20 poliklinik odası, ileri teknolojiyle donatılmış Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvarı,  20 araçlık kapalı ve 20 araçlık açık otoparkı ile profesyonel sağlık hizmetini vermektedir. 2011 yılında Estetik sektöründe de sizlere hizmet verme kararı aldık ve "Estevia" adı altında 19 yıllık tecrübemizi birleştirdik. Yaptığımız her işi daha iyi yapmak için tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hakkında

Misyon

Sahip olduğu ileri teknolojiyi uzman kadro ile birlikte, standartların üzerinde vereceği sağlık hizmetinde farkındalık oluşturarak, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Vizyon

Dünya Standartlarında hasta odaklı sağlık hizmeti verebilmek adına, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını hem yurt içerisinde hem de yurt dışında sunabilmektir.


Adres

  • Adres

    Mimarsinan Mahallesi Mimarsinan Caddesi No:4-1A (Villa Belde Yanı) Çekmeköy Çekmeköy İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Op. Dr. Selçuk Öztunç, hastalarına Özel Boğaziçi Estevia Hastanesi'nde hizmet sağlamaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5