Optimed Hastanesi - Çorlu

Optimed Hastanesi - Çorlu


Özel Optimed Tıp Merkezi poliklinik hizmetlerinin yanı sıra ,doğumdan günü birlik cerrahi müdahaleye kadar geniş bir yelpazede tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Hakkında

Konforlu ve ferah bir şekilde tasarlanmış polikliniklerde, hastalar muayenenin yanı sıra gerekli laboratuar ve radyolojik incelemeleri de yaptırabiliyor. Merkezde 7 gün 24 saat çalışan bir acil servis bulunuyor. Bu servis ,bir hastane acil servisinde olması gereken tüm özelliklere sahip.


Ayrıca anne adaylarının konforlu ve rahat doğum yapabilmeleri için tüm olanaklar mevcut.Ayaktan tedavilerin yapıldığı merkezde günübirlik her türlü cerrahi girişim de yapılabiliyor. Hasta için daha üst düzey tetkiklerin gerektiği durumlarda ise hasta, isteğine bağlı olarak 7 gün 24 saat hizmet veren merkezde; röntgen, USG, kemik yoğunluğu, direkt röntgen v.b işlemler yapılabilmektedir.


Özel Optimed Tıp Merkezi çatısı altında tam donanımlı bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi de bulunuyor. Burada, operasyon öncesi ve sonrası için öngörülen tüm fizik tedavi hizmetleri verilmektedir.Adres

  • Adres

    Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No : 58 / C 59500 Çorlu Tekirdağ

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Op. Dr. Ali Nurhan Özbaba, hastalarına Optimed Tıp Merkezi Çorlu'da hizmet sağlamaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5