Onep Tıp Merkezi

Onep Tıp Merkezi


1981 yılında Mithatpaşa Caddesi 24/9 Ankara adresinde Prof. Dr. Onur EROL tarafından o yılların en iyi muayenehanelerinden biri olarak kurulan ONEP Estetik & Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği, uğraş verdiği konuda birçok başarıya imza attıktan sonra, bir bölümünü 1989 yılında Şişli Halaskargazi caddesindeki kliğine taşıyarak, merkez özelliğine kavuşurken, Ankara bölümü de çalışmalarını Prof. Dr. Nebil BÜYÜKPAMUKÇU (Çocuk Cerrahi) ile sürdürmeye devam etmiştir.

Hakkında

ONEP ekibine kurulduğu andan itibaren katılan birçok değerli plastik cerrah ile birlikte, 1990 yılında Dr. Hıfzı VELİDEDEOĞLU İstanbul’da ekibe katılarak Prof. Dr. Onur EROL ile birlikte çalışmaya başlamış, uzmanlık sonrası plastik cerrahi eğitimini estetik cerrahi ağırlıklı olarak sürdürmüştür. 1995 yılında resmi görevi, nedeni ile Ankara’ya nakil olduktan sonra ONEP’in Ankara bölümünde plastik ve rekonstrüktif cerrahi ağırlıklı çalışmalara yeniden hız kazandırmıştır. ONEP, temel felsefelerinden biri olan ekip çalışması mantığını sürdürmüş ve bu çerçevede plastik cerrahi uzmanı Dr. Ünal ŞAHİN,anestezi ve reanimasyon uzmanımız Dr.A.Burak Çakmak'ı Ankara ekibine katarak güç kazanmıştır. ONEP Ankara 1998 yılında, hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için Mithatpaşa’daki yerini, içinde lobi, sekreterya, doktor odaları, tıbbi müdehale ve pansuman odaları, bilgisayar ve fotoğraf odası ve ofis bulunan Gazi Osman Paşa Uğur Mumcu Caddesindeki yerine taşımıştır. ONEP Ankara, uzun yıllar G.O.P’da hizmet verdikten sonra son bir adres değişikliği yaparak, son yılların gözde yerleşim birimlerinden olan Ümitköy’deki modern binasına taşınmıştır. Bu merkez 4 kata yayılmış 1500 m² kapalı alan, bahçe, otopark, teras ve kafeteryadan oluşmaktadır. Komplekste doktor odaları,hasta muayene odaları, numune alma, acil gözlem, acil müdahale odaları,zemin ve lobi katında yer alırken.En son teknoloji ile donatılmış 2 ameliyathane , bayıltma servisi, uyandırma servisi, yoğun bakım ve gözlem odaları ile hasta odaları ameliyathane katında yer almaktadır. Teras katında hastalarımız ve yakınlarının diledikleri gibi dinlenebilecekleri açık ve kapalı ortamı bulunan kafeteryamız mevcuttur.


Sabit Telefon

902122275555

Faks

902122275555

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Prof. Dr. Onur Erol, hastalarına Onep Tıp Merkezi'nde hizmet vermektedir.

İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1975 yılında Hacettepe Tıp Fakültesini bitirerek “Tıp Doktoru” oldu.

Dr. Galip Ağaoğlu 1986 da Musul Üniversitesi Tıp Fakültesini İngilizce olarak tamamladıktan sonra 1992 de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde başladığı uzmanlık eğitimini 1998 de tamamlamıştır.

Dr. Murat Pençe, hastalarına Onep Tıp Merkezi'nde hizmet vermektedir.

Dr. Feza Bavbek, hastalarına Onep Tıp Merkezi'nde hizmet vermektedir.

1975 Aydın doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini Aydın’da tamamladı.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5