Oğuz Kayıran
0 Yorum

Op. Dr. Oğuz Kayıran

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 656 6063

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1977 Ankara doğumludur. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 2008 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlamıştır. Eğitim sürecinde 2000 yılında İngiltere Sheffield Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde ve 2008 yılında ABD Pittsburgh Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ve Genel Cerrahi Kliniklerinde bulunmuştur. Askerliğini Erzincan Asker Hastanesi’nde Klinik Şefi olarak yapmıştır. En iyi sunu birincilik ödülü almıştır. Mikrocerrahi eğitmenliği yapmıştır. Gazi Üniversitesinde Anatomi Doktora programına devam etmektedir. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde operatör doktor olarak çalışmıştır. İzmir Özel Ekol KBB Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı ve Kozmetoloji Departmanı sorumlu hekimi olarak görev yapmıştır.


2014-2015 arasında İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda Anabilim Dalı Başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yapmış ve İzmir Medical Park Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde çalışmıştır. 2015 yılında İstanbul Şişli’de Kolan International Hospital’da görev yapmıştır.
Halen İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmakta ve akademik çalışmalarını sürdürmektedir.
2013 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Yan Dal Uzmanlığını almıştır.
İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Estetik Cerrahi, Meme Cerrahisi, Tümör Cerrahisi, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi özel ilgi alanlarıdır.
Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS), Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesidir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Oğuz Kayıran

Oğuz Kayıran

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.