Newest Plastik Cerrahi Merkezi

Newest Plastik Cerrahi Merkezi


Üsküdar Altunizade’de Plastik Cerrahi alanında hizmet vermek üzere açılan merkezimiz, deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak fark yaratmayı hedeflemektedir.

Hakkında

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalara, en son teknolojik cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle plastik cerrahi ve diş estetiği alanlarında her türlü hizmet sunulmaktadır.

Misyonumuz

Özel Newest Plastik Cerrahi Merkezi olarak misyonumuz;

Bizi tercih eden hastalarımıza, estetik dünyasındaki en ileri teknolojileri ve yöntemleri sunup onların gereksinimlerini en ön planda tutarak, istenilen tedavileri sorunsuz ve istenildiği şekilde gerçekleştirmek ve hastalarımıza kendilerini özel hissetirmek, Tepeden tırnağa güzelliğe dair her türlü hizmeti sunarken tecrübeli, konusunda uzman ve güvenilir bir ekiple ile çalışmak,

Çalışanlarımıza, takım ruhunun benimsendiği ve kendilerini değerli hissettikleri bir çalışma ortamı yaratmak İnsan yaşamının önemini kavrayan ve bunu kural edinen bir kurum olarak hem hasta hem de çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Güzelliğin fark yarattığı ve rekabetin yoğun olduğu bu çağda hedefimiz, sektörde yeni bir kuruluş olunması nedeni ile ilk önce Türkiye’de, daha sonra ise Dünya’da en seçkin, tercih edilen ve başarılı kurumlar arasına girmektir.Sabit Telefon

+90 (216) 326 0257

Adres

  • Adres

    Altunizade Mah. Tophanelioglu Cad. No: 1 Üsküdar İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Dr. Bora Ok orta öğretimini Vefa Anadolu Lisesi`nde bitirdi. KTÜ Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul`da uzmanlık eğitimin tamamladı. Bu dönemde çeşitli meme küçültme ameliyat tekniklerinin kısa ve uzun dönem sonuçları ve hasta memnuniyetleri ile ilgili çalışmalar yaptı.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5