Newage Clinic

Newage Clinic


New Age pek çok anlamı içinde barındıran bir kelime. New Age hem yeni bir yaş, hem yeni bir çağ demek. Bir inanç akımı olarak ise insanın kendi kendine vereceği şifa demek, iyileştirme gücü demek. New Age aynı zamanda olumlu duygular veren rahatlatıcı bir müzik demek.

Hakkında

New Age pek çok anlamı içinde barındıran bir kelime. New Age hem yeni bir yaş, hem yeni bir çağ demek. Bir inanç akımı olarak ise insanın kendi kendine vereceği şifa demek, iyileştirme gücü demek. New Age aynı zamanda olumlu duygular veren rahatlatıcı bir müzik demek.

NewAge Clinic bize başvuran kişilere bu saydıklarımızın tümünü vermek için var.

NewAge Clinic’te kendini yenilemek, yeni bir başlangıç yapmak isteyen hastalarımızın ihtiyaçlarını anlamak üzere dikkatle dinliyoruz. Onların sadece fiziksel görünüşlerini değil aynı zamanda hayatlarını değiştirmek üzere yola çıkmış olduklarını biliyoruz. Bu nedenle hastalarımızın aradıkları cerrahi müdahaleyi yaparken aynı zamanda rahatlık ve güven duygusu içinde olmaları için elimizden geleni yapıyoruz.Sabit Telefon

+90 (212) 215 5543

Adres

  • Merkez

    Fulya Teras, Hakkı Yeten Cad. No:11, C1-67, 34365 Fulya Şişli İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Eylül 2012 tarihinden itibaren kurucularından olduğum Fulya’da bulunan NewAge klinikte çalışmaya başladım. TPCD’den aldığım deneysel dalda birincilik, klinik dalda ikincilik olmak üzere iki ödülüm bulunmaktadır. Yurtdışı dergilerde 14, yurtiçi dergilerde 6 olmak üzere 20 adet makalem ve 25’in üzerinde sözlü sunumum bulunmaktadır.

2006-2012 yılları arasında Transmed saç ve estetik cerrahi merkezin’de kıdemli estetik plastik cerrah olarak çalışan Dr. İlker Apaydın, 2012 Ağustos ayından beri kurucu ortaklarından olduğu NewAge Clinic’te estetik ve plastik cerrahi uzmanı olarak görev yapmaktadır. Dr.İlker Apaydın özellikle saç ekimi konusunda uluslararası saç cerrahisi derneği (ISHRS) ile birlikte eğitimler vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5