NCR International Hospital

NCR International Hospital


Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır. Grubumuza bağlı Özel Hayat Hastanesi 1995 Nisan ayında ilk hastasını kabul etmiştir. 20 yıl hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı tedavi üniteleri, modern mekânlar ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin adresidir. Kalp-damar cerrahisi, fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, beyin ve sinir Hastalıkları, plastik ve rekonstrüktif cerrahisi ile bütün cerrahi ve dahili branşlarda hizmetinizdedir. Türkiye'de 20 yılı aşkın pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standartlarının yükselebilmesine öncülük eden NCR Sağlık Grubu uluslararası tanı tedavi yöntemleriyle de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde hasta kabul eden ve Türkiye'nin sağlıkta başarısını dünyaya tanıtan sağlık grubudur. Irak, Arap Körfezi, Kuzey Afrika tanıtım bürolarımızla dünya markası olma yolundayız. Arapça, İngilizce, Almanca dilleriyle hizmet veren ekiplerimizle dünyaya hizmet vermekteyiz.

Hakkında

Misyonumuz

Hipokrat ilkelerinden ödün vermeden, etik kurallar içerisinde hizmet veren seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.

Çalışan hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarından hizmet anlayışıyla sağlık sektöründe öncü uygulamalar ile fark yaratmayı ve dünya markası olmayı hedefledik.

Vizyonumuz

Güvenilir hizmet anlayışı ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlaması takım çalışmalarımızla sağlık güveninin adresi olmayı hedeflemektedirSabit Telefon

+90 (342) 211 9936

Faks

+90 (342) 211 9936

Adres

  • Adres

    Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56 Şehitkamil / GAZİANTEP Şehitkamil Gaziantep

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Opr.Dr. Ömer Berberoğlu 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.2007-2012 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Cerrahi Anabilimdalında uzmanlık eğitimini tamamlıyan Ömer Berberoğlu Gaziantep Özel NCR Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5