Mustafa Ali Yanık
0 Yorum

Op. Dr. Mustafa Ali Yanık

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (541) 336 3535

SABİT TELEFON

+90 (850) 300 2070

WHATSAPP HATTI

+90 (541) 336 3535

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

İlk, orta ve liste eğitimini İzmir’ de tamamlayan Op. Dr. Mustafa Ali Yanık, 1993 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sınavda 14. olarak iyi bir derece ile girmiştir. Tıp eğitimine devam ederken, 1997 yazında Çek Cumhuriyeti’nde burslu olarak staj görmüştür. 2003 yılında girdiği ‘’Tıpta Uzmanlık Sınavı’’nda, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesini’ni kazanarak, ihtisasını Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bölümünde tamamlamıştır.

2009 senesinde, Washington Üniversitesi St. Luis Misuri’de, yüz estetiği konusunda 2 ay süren fellow’luğunu tamamlamıştır.

İlk bilimsel makalesini asistanlığının ilk yıllarında kaleme almıştır. ‘’Fasiyal Plastik Cerrahi’’ ile ilgili yerli ve yabancı dergilerde makale ve bildirimleri yayınlanmış ve eğitim hayatı boyunca da ‘’Fasiyal Plastik Cerrahi’’ ile ilgili birçok bilimsel faaliyete katılmıştır. Yurtiçi/yurtdışı dergilerde yer alan ve kongrelerde sunulan 30 kadar yayını bulunmaktadır.

‘’Estetik Burun Cerrahisi’’ ve ‘’Yüz Germe’’ konularındaki bilimsel gelişmeleri özellikle yakından takip etmekte ve çalışmalarını da bu konularda yoğunlaştırmaktadır.


Üye Olduğu Topluluklar

Türk Tabipler Birliği ve Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Mustafa Ali Yanık

Mustafa Ali Yanık

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.