Murat Tezcan
0 Yorum

Op. Dr. Murat Tezcan

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (224) 233 3400

WHATSAPP HATTI

+90 (537) 898 0707

YABANCI DİL

İngilizce, İtalyanca

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Dr. Murat Tezcan, 1968 yılında Balıkesir'de doğdu. 1985 yılında girdiği Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Tıp Doktoru ünvanını alarak 1991 yılında mezun oldu. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı.

1993 yılında Norveç Hükümeti'nin bursu ile yanık konusunda incelemeler yapmak üzere Bergen Üniversitesi Haukeland Hastanesi'nde bulundu. Daha sonra estetik cerrahi konusunda deneyimini arttırmak amacıyla gittiği ABD'nin Ohio eyaleti Cleveland kentinde Mednet Hastaneler Grubu'nda incelemeler yaptı. 1996 yılında kraniofacial cerrahi konusunda eğitim almak amacıyla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda çalıştı.

1997 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesindeki görevini tamamlayıp Bursa Vatan Hastanesi'nin Estetik, Plastik Cerrahi ve El Cerrahisi Kliniği'nde göreve başladı. 1998 yılında mezoterapi eğitimi almak için Fransa'nın Paris kentine gitti.

Dr. Murat Tezcan'ın bir çok yurt içi ve yurt dışı yayınları bulunmaktadır, evlidir, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Tarihi araştırmalar yapmakta olan Dr. Murat Tezcan'ın kısa öykü çalışmaları da vardır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Murat Tezcan

Murat Tezcan

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.