Meltem Çilingir
0 Yorum

Op. Dr. Meltem Çilingir

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (531) 525 1083

SABİT TELEFON

+90 (216) 369 9300

WHATSAPP HATTI

+90 (531) 525 1083

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1970 yılında İstanbul da doğdu. 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Mezuniyetin hemen ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Patoloji anabilimdalında ihtisasa başladı. Buradaki bir yıllık asistanlığından sonra çok istediği plastik cerrahi için yeniden sınava girerek Ankara SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde göreve başladı.

Türkiye'nin en eski ve en yoğun plastik cerrahi kliniklerinden biri olan bu klinikteki ihtisası boyunca özellikle konjenital anomaliler, travma, tümör ve yanık sonrası oluşan deformitelerin rekonstrüksiyonları konusunda çok önemli bir eğitim aldı.

1998 yılında uzmanlığını alarak İstanbul'da Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman olarak çalışmaya başladı.

2002 yılında New York Üniversitesi Tıp Fakültesinde plastik cerrahinin temel taşlarından Mc Carthy nin kliniğinde yüz estetik cerrahisi ve meme estetiği cerrahisi konusunda bilgi ve deneyimlerini arttırdı.

2003 yılında İstanbul Medipol Hastanesinde çalışmaya başladı ve dörtbuçuk yıl boyunca burda çok sayıda estetik operasyon gerçekleştirdi.

Şu anda kendi muayenehanesinde çalışmaktadır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Meltem Çilingir

Meltem Çilingir

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.