Mehmet Kartal
0 Yorum

Op. Dr. Mehmet Kartal

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (212) 265 9999

WHATSAPP HATTI

+90 (506) 142 4112

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1980 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Kazakistan’da bulunan Ahmet Yesevi Üniversitesi Tıp Fakültesinde üniversite hayatına başlamıştır. Burada 1998-2002 yılları arasında eğitim gördükten sonra eğitimini Süleyman Demirel üniversitesinde sürdürmeye devam etmiştir.

Sonrasında iş hayatına atılarak aynı zamanda da uzmanlık eğitimini tamamlamak için 2007 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimine başlayarak, 2012 yılında tamamlamıştır.

Uzun yıllarca süren başarılı eğitimi sonunda ilk görevine Afyon Bolvadin 1 no’lu sağlık ocağında başlayanOp. Dr. Mehmet Kartal, sonrasında Süleyman Demiren Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahi ve Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi görev yapmıştır.

2012 yılından sonra plastik cerrahi uzmanı olarak Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ilk görevini yaptıktan sonra Denizli Devlet Hastanesi ve Özel Medicana Bahçelievler Hastanesinde kariyerini devam ettirmiştir.

Buralarda başarılı bir şekilde görevini yerine getirerek, hizmet verdikten sonra 2016 yılı itibariye 22 yıldır kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan Medical Art Şişli kliniğinde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Mehmet Kartal

Mehmet Kartal

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.