Mehmet  Karakülah
0 Yorum

Op. Dr. Mehmet Karakülah

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Tarsus'ta doğdum. Ortaöğrenimden sonra 1986 yılında girmiş olduğum Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesinden 1992 yılında mezun oldum. Gümüşhane ve Aksaray’da çalıştıktan sonra 2003 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladım. Sivas Devlet  Hastanesi, Mersin Toros Devlet Hastanesi ve  Mersin Devlet Hastanesinde görev yaptım. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesinde çalıştıktan sonra 2015 yılından beri Mdklinik'deki muayenehanemde hastalarıma bakmaktayım.  

Uzmanlığım süresince Ulusal Plastik ve Estetik Cerrahi toplantılarını takip ettim. Halen Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği üyesiyim. Özellikle meme büyütme ve küçültme, lipsuction ve kepçe kulak düzeltilmesi ile yakından ilgiliyim. 

Halen MD CLINIC binasındaki muayenehanemde hastalarımı kabul etmekteyim.
Bu sayfadan sizlere, Meme estetiği, Yüz estetiği, Vücut estetiği, Saç ekimi, Yağ dolgu ve enjeksiyonları, Dudak-Damak Yarıkları, Yanıklar ve Yanık İzleri, Yara İzleri, İyileşmeyen Yaralar, Benler gibi merak edilen konularda tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Mehmet  Karakülah

Mehmet Karakülah

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.