Medicana Sağlık Grubu

Medicana Sağlık Grubu


Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir.

Hakkında

Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile (SHKS) tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.

Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur. Medicana Sağlık Grubu; Modern yapılarda, çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır.

Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi, uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir.Sabit Telefon

+90 (850) 460 6334

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Opr.Dr. İlhami Oğuzhan Aydoğdu, hastalarına Medicana Samsun'da hizmet sağlamaktadır.

Op. Dr. Koray Kır, hastalarına Medicana Bahçelievler'de hizmet sağlamaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Serhan Tuncer, hastalarına Medicana İnternational Ankara'da hizmet vermektedir. 52’si uluslararası, 23’ü yurt içinde yayınlanan dergilerde olmak üzere toplam 75 makalesi literatürde yer almış ve bu makaleler 300’ün üzerinde atıf almıştır.

Op. Dr. Muhammet Kayapınar, hastalarına Medicana Konya'da hizmet sağlamaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5