Medical Park - Kocaeli

Medical Park - Kocaeli


1993'ten günümüze Türkiye'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu, 15 ilde 22 hastane ile hizmet vermektedir. Bugün toplamda 428 bin 500 metrekareyi aşkın kapalı alanda, 166 ameliyathane, 3 bin 506 yatak kapasitesi ve 13 bin 507 çalışanıyla sektörün öncüsü konumundadır.

Hakkında

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmaya hazırlanıyor....

İnsanların hayatına dokunmakla, onları önemsediğimizi göstermekle yola çıktığımız ilk günden bu yana geliştik, yaygınlaştık,Türkiye'nin en büyük özel hastaneler grubu olduk.

Yaşam kalitesini yükseltecek her adımın, şifa verecek her dokunuşun, sağlıklı bir nefes kadar yakınınızda olmasını hedefliyoruz.

Bu felsefeyle yola çıkarak hiç durmadan çalışıyoruz. Sürekli yenilik için ileri teknolojimizi ve yaratıcılığımızı harmanlıyor, bilimle beslenen yeni fikirlerimizi sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kurguluyoruz.

Şimdi ise değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışımızı Kocaeli'ye taşıyoruz.

Türkiye'nin en büyük hastane zincirlerinden Medical Park'ın sağlıkta 20 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştiren VM Medical Park Kocaeli HastanesiKocaeli halkına hizmet vermeye başladı.

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmak istiyor.

48 bin metrekare kapalı alanda 10 ameliyathane, 101 poliklinik ve 214 yatak kapasitesiyle Kocaeli'nin en büyük özel hastanesi olan VM Medical Park, hastalarına sunduğu üstün hizmet anlayışıyla kısa zamanda bölgenin referans hastanesi olmayı hedefliyor.

Doğu Marmara ve Kocaeli'nin en büyük karma projelerinden Symbol Alışveriş Kongre ve Yasam Merkeziiçerisinde yer alan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, şehre yakın olması açısından da ulaşımda büyük avantaj sağlıyor.

Dünya standartlarında sunduğu hizmet, ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemleriyle VM Medical Park, sağlıkta yeni bir ekolün öncülüğünü üstleniyor.

.Sabit Telefon

902122275555

Faks

902122275555

Adres

  • Adres

    Ovacık, D-100 Karayolu Üstü No:34, 41140 Çayırköy Başiskele Kocaeli

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Dr. Tonguç İşken, hastalarına VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Dr. Mehmet Reis, hastalarına VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5