Medical Park - Gebze

Medical Park - Gebze


17.000 metrekare kapalı kullanım alan içerisinde kurulan Medical Park Gebze Hastanesi; 49'u yoğun bakım olmak üzere 136 yatak kapasitesi ile 300 bin nüfuslu Gebze halkına sağlık hizmeti vermektedir. Alanında uzman doktorların bulunduğu birçok branştan SGK ve özel sağlık sigortalı hastalar faydalanmaktadır.

Hakkında

17.000 metrekare kapalı kullanım alan içerisinde kurulan Medical Park Gebze Hastanesi; 49'u yoğun bakım olmak üzere 136 yatak kapasitesi ile 300 bin nüfuslu Gebze halkına sağlık hizmeti vermektedir. Alanında uzman doktorların bulunduğu birçok branştan SGK ve özel sağlık sigortalı hastalar faydalanmaktadır.

Medical Park Gebze Hastanesi'nde SGK anlaşmalı olarak hizmet veren Medical Onkoloji ve yakında hizmete açılacak olan Nükleer Tıp ünitesi Gebze'de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Bir çok hastalığın iyileşme sürecini kısaltan ve bu nedenle hastalar için hayati önem taşıyan fizik tedavi ve rehabilitasyon, teknik donanım ve çağdaş teknoloji ile toplam 16 yatak kapasiteli fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde hem ayaktan hem de yatarak tedavi olma imkanı sağlanmaktadır. El ve uzuv yaralanmalarında en önemli müdahale olan mikro cerrahi, Medical Park Gebze Hastanesi'nde oluşan seçkin uzman ve akademik kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Hastane bünyesinde 7/24 Acil Servis hizmet vermektedir.Cerrahi alanda, dahili alanda ve üniteler & Laboratuarlar bölümlerinde verilen hizmetler;

Cerrahi Alanda; kalp ve Damar Cerrahisi, El ve Mikro Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları Cerrahisi, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji Cerrahisi, Üroloji, Estetik Cerrahi.

Dahili Alanda; Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Nöroloji, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Çocuk sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Üniteler & Laboratuarlar; Anjiyografi ünitesi, Endoskopi – Bronkoskopi Ünitesi, Beslenme ve Diyetetik Ünitesi, Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ünitesi, genel Yoğun Bakı Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kalp ve Damar Yoğun Bakım Ünitesi, Yeni Doğan (NİCU) Yoğun Bakım Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Biyokimya Laboratuarı, Mikrobiyoloji – Patoloji – Genetik laboratuarı.

Özellikle Gebze, Dilovası, Darıca, Çayırova gibi yakın bölgelere hizmet veren ve aynı şekilde butik hizmet anlayışı ile Yalova, Sakarya, Bolu, Düzce ve Bartın gibi ilimize yakın illerden de hasta kabulü yapmaktadır.Yurt dışı hastalarının da özellikli ameliyatlarda en sık tercih ettiği hastanelerin başında bulunmaktayız.Medical Park Gebze Hastanesi 58'ı doktor olmak üzere toplamda 600 kişiye istihdam imkanı sağlamaktadır. Yaklaşık on bin kişiye istihdam sağlayan Medical Park Hastaneler Grubu'na Gebze Hastanesi'nin de eklenmesi ile birlikte bu istihdama katkı sağlamaktadır.


Sabit Telefon

+90 (262) 675 7575

Adres

  • Adres

    Güzeller, No:5, Belediye Yanı Güzeller, 952/4. Sk. Gebze Kocaeli

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

2004 yılında "Fonksiyonel sinir ünitesi transferi için ön çalışma: spinal dorsal kökün ventral köke stüre edilerek rejenerasyon paterninin incelenmesi" isimli çalışması ile TÜBİTAK BEYİN ARAŞTIRMALARI DERNEĞİ Proje destek ödülünü almıştır. 2005 yılında Periferik Sinir Cerrahisi konusunda çalışmak üzere Viyana Üniversitesinde bir süre çalışmıştır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5