Mahmut Sunay
0 Yorum

Op. Dr. Mahmut Sunay

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (252) 612 6400

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Mersin doğumlu olup 6 yaşına kadar Almanya' da yaşamış ilk, orta ve lise eğitimini Mersin' de tamamlamıştır. Hacettepe Tıp (İngilizce) Fakültesi'nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Niğde Ulukışla Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapmıştır.

Askerlik görevini Hatay'da tamamlayan Op. Dr. Mahmut  Sunay  Gaziantep  Üniversitesi  Tıp  Fakültesi  Plastik, Rekonstrüktif  ve  Estetik  Cerrahi  Anabilim  Dalını  kazanmış  ve uzmanlık eğitimini  2009 yılında başarı ile tamamlayarak uzman doktor ünvanını almıştır.

Mikrocerrahi eğitimini İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Op. Dr. Mahmut Sunay el cerrahi ve mikrocerrahi konusunda deneyimlere sahiptir.Uzmanlık eğitimi boyunca birçok sertifika programına ve uzmanlığı  ile  ilgili  çeşitli  kurslara  katılmıştır. 

Devlet  Hizmet Yükümlülüğü' nü (zorunlu hizmet) Malatya Devlet Hastanesi' nde tamamlamıştır. 2011 yılında İstanbul  / Levent' te bulunan özel bir Estetik Merkezi' nde çalışmıştır. Ocak 2012 tarihinden itibaren Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi' nde çalışmaktadır. 

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Mahmut Sunay

Mahmut Sunay

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.