Mahmut Serden Dinçler
0 Yorum

Op. Dr. Mahmut Serden Dinçler

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 436 4743

SABİT TELEFON

+90 (216) 450 5226

WHATSAPP HATTI

+90 (532) 436 4743

YABANCI DİL

İngilizce, Fransızca

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Op. Dr. Mahmut Serden Dinçler 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Orta ve lise öğrenimini Galatasaray Lisesi'nde tamamlamasının ardından, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girmiştir.

1997 yılında aynı okuldan mezun olup Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanlığı eğitimine başlamıştır. 2003 yılında "Silikon implantların çevresinde oluşan kapsül formasyonunun fasya dokusu kullanılarak azaltılabileceği "yönünde hazırladığı teziyle uzmanlığını almıştır. Eğitimi esnasında Fransa Dijon'da Hopital Generale Chirurgie viscerale et d'esthetique kliniğinde observateur olarak bulunmuştur.

 

2004 yılında "Yeni bir fasyal flep modeli" adlı çalışması Atina'da European Society for Surgical Research Congress'de kabul görmüş ve sunumu yapılmıştır. Aynı yıl mecburi hizmet kapsamında üstlendiği Rize Devlet Hast. Plastik Cerrahi kliniği şefliği görevini 2006'da tamamlamasının ardından, Alman Hastanesi Universal Group Kadıköy ile özel Feriha Laçin hastanelerinin Estetik Plastik cerrahi klinik sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu görevleri başarıyla tamamlamasının ardından Op. Dr. Mahmut Serden Dinçler halen İstanbul'da çalışmalarını sürdürmektedir. Op.Dr.Mahmut Serden Dinçler iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Ulusal ve uluslararası pek çok toplantıya katılmış olup bu toplantılarda yayınlanmış çok sayıda makaleleri bulunmaktadır. Dr. Dinçler'in başta Estetik Plastik Cerrahi Derneği olmak üzere pek çok mesleki ve sosyal kuruluş üyelikleri mevcuttur.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Mahmut Serden Dinçler

Mahmut Serden Dinçler

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.