Mağusa Tıp Merkezi Hastanesi

Mağusa Tıp Merkezi Hastanesi


Mağusa Tıp Merkezi Hastanesi, 1995 yılında Tıp Merkezi olarak kurulduğu ilk günden itibaren “halka kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sunmak” ilkesinden asla taviz vermemiştir.

Hakkında

Mağusa Tıp Merkezi, Magusa Tip Merkezi

Mağusa Tıp Merkezi, 1995 yılında kiralanan iki katlı bir binada hizmete başladı.

2000 yılı Kasım ayında şu anda kullanılan hastane binasının temellerini atıldı.

2003 yılı Mayıs ayında Mağusa Tıp Merkezi yeni hastane binasına taşındı ve halen burada hizmetlerini sürdürüyor.

Mağusa Tıp Merkezi Hastanesi, 1995 yılında Tıp Merkezi olarak kurulduğu ilk günden itibaren “halka kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sunmak” ilkesinden asla taviz vermemiştir.

Bu konudaki güvenilirliğimiz, 2004 yılı Aralık ayında alınan ISO 9001:2000 Kalite Sertifikası ile belgelendi. Mağusa Tıp Merkezi Hastanesi KKTC’nin ilk ve tek ISO 9001:2008 Kalite Sertifikalı hastanesidir. 2004 yılından beridir sürekli uzmanlar tarafından denetlenen hastanemiz, ISO 9001:2008 kalite belgesini başarıyla devam ettirmektedir.

Misyonumuz:

Çeşitli uzmanlık dallarında, eğitimli, tecrübeli ve gerekli becerilere sahip medikal ve idari personelle birlikte, KKTC’nin en kaliteli sağlık hizmetlerini en son teknolojik olanak ve en son tedavi metotlarıyla, uygun ekonomik koşullarda sunmaktır. Hasta ve toplum sağlığını koruma sırasında hasta ve iş arkadaşlarımızın kaygılarına saygı duymak, birlikte uyum içinde çalışmak, takım çalışması ve konsultasyon mekanizmasını çalıştırarak en üst seviyede hasta bakım ve tedavisini gerçekleştirmektir. Kurumumuzda güven ortamı içerisinde açık, dürüst ve sık ilişkiler kurulması, çalışma barış ve huzurunu en üst seviyede tutulması amaçlanırken, problemlerin tanımlanması ve çözümünde yardımlaşma ön planda tutulmaktadır. Öğrenme, yaratma ve yeni fikirlerin ortaya çıkması cesaretlendirilmektedir.

Vizyonumuz:

Teknolojik yatırımlara ve personelin sürekli kendini geliştirmesi için eğitim çalışmalarına destek vererek toplumun aldığı sağlık hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmaktır.


Sabit Telefon

+90 (392) 366 5085

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

2002-2004 yılları arasında Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği Yönetim Kurulu üyeliği, 2004-2010 yılları arasında Kıbrıs Türk Tabipler Odası Başkanlığı yaptım. 2010 yılından beridir Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği hukuk komitesi başkanıyım.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5