Leyla Arvas
0 Yorum

Op. Dr. Leyla Arvas

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (530) 068 4433

SABİT TELEFON

+90 (212) 241 4624

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezlerinden biri olan Tayvan Chang Gung Memorial Hastanesi’nde, mikrocerrahi ( baş, boyun ve meme kanserlerinin tedavisinde rekonstrüksiyon) eğitimi aldı.

Japonya’da Tokyo şehrinde TWMU Hastanesi'nde çalıştı ve akne , lekeler, hiperpigmentasyon , yara izleri , kırışıklıklar, akne izleri için uygulanan lazer tedavileri konusunda deneyim kazandı .

​​İspanya’da Barselona şehrinde, IDB ( Instituto Javier de Benito ) Kliniği’nde klinik fellow olarak bulundu. Özellikle yüz estetiği, meme ve vücut estetiği konularında aktif olarak çalıştı . Barselona’da ki Silhouette Lift ve Silhouette Soft eğitim toplantılarında defalarca bulundu. Özellikle yüzdeki kırışıklıkların ve sarkmaların tedavisinde kullanılan bu yöntemi  beş yıldır uygulamaktadır.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı sonrası İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Cerrahi Bölümünde Yardımcı Doçent olarak çalışmaya başladı.

Daha sonra Fulya Jinemed Hastanesi'nde özellikle uluslararası hastalar için yüz ve vücut estetik operasyonları gerçekleştirdi .

2011 yılında Bosphorus Anatomica Plastik Cerrahi Merkezi'nde, plastik cerrahi konsültan hekimi  olarak çalıştı ve farklı estetik operasyonlar gerçekleştirdi. Vaser ve Lazer Liposuction teknikleri, Saç Ekimi operasyonları yanı sıra Botox, dolgu, mesoterapi enjeksiyonları, Lazer tedavileri , kimyasal peeling ve askılama yöntemleri gibi minimal cerrahi prosedürleri uyguladı .

2012 yılı itibari ile İstanbul Cosmed Kliniği özel muayenehanesinde çalıştıktan sonra Kasım,2015 tarihinde Quartz Clinique’i kurdu. Ameliyatlarını İstanbul Avrupa yakasındaki nitelikli özel hastanelerde gerçekleştirmektedir. Bunlar Amerikan Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Liv Hospital Ulus ve Fulya Jinemed Hastanesi’dir.

Rinoplasti , Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe (Endoskopik yüz germe) ve vücut şekillendirme prosedürleri de denilen Liposuction , Meme Dikleştirme - Büyütme - Küçültme ve Karın Germe ameliyatları özel ilgi alanıdır ve kendisi bu konularda uzmandır.

Daha atletik bir görünüm isteyen uygun adaylar için uygulanan “Vaser 4D Hi-Def” özel ilgi alanlarından biridir.

Op. Dr. Leyla Arvas, vücut şekillendirmede VASER ve LASER teknolojilerini kullanarak Liposuction operasyonları gerçekleştirmektedir.  2015 yılında Vaser aletinin mucidi Dr.Alfredo Hoyos ile Colombia’da  4 D Hi-Def Vaser Liposuction vakalarını beraber gerçekleştirerek Vaser konusunda uzmanlaşmıştır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Leyla Arvas

Leyla Arvas

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.