Konak Hastaneleri İzmit

Konak Hastaneleri İzmit


Uzman Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Uzman Op. Dr. Metin Göklü, Uzman Dr. Yüksel Ağca öncülüğünde açılan Özel Konak Hastanesi, güçlü uzman kadrosuyla, Kardiyoloji'den Çocuk Hastalıklarına, Radyoloji'den Genel Cerrahi'ye kadar bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm sağlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor.

Hakkında

Uzman Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Uzman Op. Dr. Metin Göklü, Uzman Dr. Yüksel Ağca öncülüğünde açılan Özel Konak Hastanesi, güçlü uzman kadrosuyla, Kardiyoloji'den Çocuk Hastalıklarına, Radyoloji'den Genel Cerrahi'ye kadar bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm sağlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor. 9415 m2 kapalı alana sahip, görünümünden konumuna, altyapısından, teknolojisine kadar, çok amaçlı ve dünya standartlarında bir hastane olarak tasarlanan Özel Konak Hastanesi, yeni ek binasının 2012 yılında hizmete girmesiyle birlikte toplamda 84 olan hasta yatağı sayısını (yoğun bakım ve servis yataklarımız dahil) 102 olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylatmıştır.

Hastanemizde 5 ameliyathane, 1 uyandırma odası, 5 yataklı KVC yoğun bakım, 6 yataklı genel yoğun bakım, 4 yataklı koroner yoğun bakım, 30 küvezli yenidoğan yoğun bakım, doğumhane, acil servis, radyoloji ve klinik biyokimya laboratuvarı bulunmaktadır. Özel Konak Hastanesi, açıldığı günden itibaren uygulamaya başlattığı park hizmeti ile de hastalarının otopark sorununu çözmüştür.


Sabit Telefon

444 9 595

Adres

  • Adres

    Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:44 İzmit Kocaeli

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5