Kent Hastanesi

Kent Hastanesi


Kent Hastanesinin amacı bütüncül, yenilikçi, güvenilir sağlık hizmetlerini, etik anlayış ile sunarak mutlak hasta memnuniyeti sağlamaktır.

Hakkında

2004 yılından bugüne Kent Hastanesi, tıbbi başarılarıyla yalnızca İzmir ve Ege Bölgesi değil, çevre ülkelerde de adından söz ettirmiş bir sağlık kuruluşudur. 
 
Tam teşekküllü özel bir hastane olan Kent Hastanesi; tıbbi uzmanlığı, deneyimi ve güçlü teknolojik altyapısı ile yalnızca üniversite hastanelerinde verilebilen üst düzey tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır. 

Uluslararası JCI akreditasyonlu Kent Hastanesi; karaciğer, böbrek ve kemik iliği nakilleri, kardiyoloji kliniği ve onkoloji (kanser) tedavisinde SGK anlaşmalıdır. Tüm branşlardaki poliklinik ve klinik hizmetlerinin yanı sıra Karaciğer Organ Nakil Merkezi, Böbrek Organ Nakil Merkezi, Kemik İliği Nakil Merkezi’ndeki başarı oranı yüksek nakil ameliyatları ile Kent Hastanesi, ülke genelinden ve yurt dışından birçok hastayı yeniden sağlığına kavuşturmuş olmanın gururunu yaşamaktadır. 1700’ü aşkın karaciğer nakli yapan uzman ekip ile karaciğer yetmezliği hastası bebek, çocuk ve yetişkinlerde karaciğer naklinde Avrupa’da ilk sıralarda yer alan Kent Hastanesi, özellikle çocuk karaciğer nakillerinde ön plana çıkmaktadır. 
Kent Hastanesi, 30.000 m2’lik arazi üzerine kuruludur. Uluslararası JCI akreditasyonlu hastanemiz, ulusal standartlara tam uyumun yanı sıra,  standart AIA (American Institute of Architects) Hastane Binaları Rehberi’ne uygun olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Yaklaşık 22.000 m2 kapalı alana sahip Kent Hastanesi’nde tüm branşlarda tam gün çalışan hekimlerce poliklinik ve klinik hizmeti verilmektedir.Adres

  • Adres

    Kent Hastanesi 8229/1 Sokak No:56 35630 Çiğli-İZMİR Çiğli İzmir

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Dr. Kamil Kılıç, hastalarına Kent Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5