Kemal Aytuğlu
0 Yorum

Op. Dr. Kemal Aytuğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 233 4303

SABİT TELEFON

+90 (216) 688 5955

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Op. Dr. Kemal AYTUĞLU 1967 Kıbrıs doğumlu,  1993 yılı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1993 – 1999 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır.

Konusunda bilimsel bildiri ve tezleri bulunan muhtelif tıbbi kongrelere katılmış 2000 yılından bu yana 8.000 civarında Saç ekimi ve Estetik cerrahi operasyonu başarıyla sonuçlandırarak bu konuda sıkıntısı olan kişilerin sorunlarını başarıyla gidermiş olup gerek estetik operasyonlarında gerek saç ekiminde doğal görünümü garantileyerek kişi memnuniyetini esas almaktadır.

2009 yılında Aytuğlu Hairtrans Saç ekimi Ve Estetik Cerrahi kliniğini kuran Op. Dr. Kemal AYTUĞLU saç ekimi ve estetik cerrahi alanlarında hizmetine devam etmektedir.

Aytuğlu Hairtrans, Kurucusu K. Aytuğlu Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi olarak, saç ekimin ’de 15 yılı aşkın bir tecrübe ile iz bırakmayan slitlerin (kanal açıcıların) geliştirilmesi, saç yönlerine göre kanalların açılması, Türkiye ’de ilk defa kaş ekiminin gerçekleştirilmesi, FUE yönteminin geliştirilmesinde Mikromotor, mikro pançlarının geliştirilmesindeki katkıları ile saç ekiminde doğal sonucun güvencesini sunmaktadır.

Estetik Cerrahi de, meme küçültme operasyonlarında, izsiz meme toparlama ve meme küçültme tekniklerini geliştiren tecrübesi ile hastalarının memnuniyetini gözetmektedir. Dünyada ilk defa yanık ve yara izlerinin saç ekimi ile kapatılmasını gerçekleştiren tecrübenin güveni ile AytuğluHairtrans olarak ekibimizle hastalarımızın hizmetinizdeyiz.

Aytuğlu Hairtrans Yönetim Kurulu Başkanı
Op. Dr. Kemal AYTUĞLU

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Kemal Aytuğlu

Kemal Aytuğlu

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.