İlker Apaydın
0 Yorum

Op. Dr. İlker Apaydın

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (543) 470 4709

SABİT TELEFON

+90 (212) 215 5543

SKYPE DESTEĞİ

newage.clinic

WHATSAPP HATTI

+90 (543) 470 4709

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Dr. İlker Apaydın 1967 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve hemen ardından aynı fakültede Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümünde uzmanlık eğitimine başlamıştır. 1998 yılına kadar bu üniversitede uzmanlık eğitimi almanın yanı sıra estetik ve plastik cerrahi alanında klinik çalışmalar yapmış ve yayınlamıştır.

Dr. İlker Apaydın 1998-2000 yılları arasında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde ve 2000-2006 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde çalışmış; yine bu dönemde de pek çok bilimsel araştırmalar ve uluslararası yayınlar yapmıştır.

2006-2012 yılları arasında Transmed saç ve estetik cerrahi merkezin’de  kıdemli estetik plastik cerrah olarak çalışan Dr. İlker Apaydın, 2012 Ağustos ayından beri kurucu ortaklarından olduğu NewAge Clinic’te estetik ve plastik cerrahi uzmanı olarak görev yapmaktadır. Dr.İlker Apaydın özellikle saç ekimi konusunda uluslararası saç cerrahisi derneği (ISHRS) ile birlikte eğitimler vermektedir.

Dr. İlker Apaydın estetik ve plastik cerrah olarak çalıştığı son yirmi senede kadın hastalarında daha çok yüz cerrahisi, burun estetiği operasyonları, liposuction, karın germe, meme büyütme ve küçültme operasyonları, ve erkek hastalarında saç ekimi ve jinekomasti cerrahisi uygulamaktadır.

Dr. Apaydın evli ve iki çocuk babasıdır.

Üye Olduğu Topluluklar

Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği

Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS)

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

İlker Apaydın

İlker Apaydın

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.