Haluk Duman
0 Yorum

Prof. Dr. Haluk Duman

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1962 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ordu ve Ankara'da tamamladıktan sonra 1980 yılında Kuleli Askeri Lisesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Çapa Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başladı. 1986 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1987-1990 yılları arasında Erzurum'da tümen sağlık şube müdürlüğü yaptı. 1989 yılında 6 ay süre ile Brooke Army Medical Center San Antonio TX, ABD'de sağlık organizasyonu ve yanık üzerine çalıştı. 1990 yılında Gata Tıp Fakültesi'nde plastik cerrahi ihtisasına başladı.

1995-1997 yıllarında Çorlu Asker Hastanesi'nde plastik cerrahi uzmanı olarak görev aldı. 1997-2003 yılları arasında Gata plastik cerrahi kliniğinde yardımcı doçent doktor olarak çalıştı. 2000 yılında 1 yıl süre ile MD Anderson Cancer merkezinde kanser rekonstrüksiyonu ve deri malign tümörleri ile ilgili çalıştı. 2003 yılında üniversite doçenti 2009 yılında üniversite profesörü oldu.

Halen Anadolu Sağlık Merkezi (Johns Hopkins Affiliated) Gebze, Kocaeli hastanesinde plastik cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır. Prof. Dr. Haluk Duman aynı zamanda el cerrahisi ve maksillofasial cerrahi yan dal uzmanıdır. Kendisi TPRECD, IPRAS, Estetik Cerrahi Derneği, Mikrocerrahi Derneği, Cerrahi İnfeksiyon Derneği, Yanık Cerrahisi Derneği üyesidir. 30'dan fazla yurtdışı özgün makâlesi vardır.

EĞİTİM VE SEMİNERLER

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
 

Uzmanlık eğitimi

GATA Tıp Fakültesi, Ankara 1995
MD Anderson Fellowship, 2000
 

Yardımcı doçent

GATA Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Ankara 2003

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Haluk Duman

Haluk Duman

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.