Haldun Kamburoğlu
0 Yorum

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


YABANCI DİL

İngilizce

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Doç.Dr. Haldun Kamburoğlu, İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden 1995 yılında mezun oldu. Yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaparak, 2002 yılında mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Estetik ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı’nda gerçekleştirdi. Zurich Üniversitesi Beyin Cerrahi kliniğinin laboratuvarında mikro-cerrahi eğitimi aldı. 2009 yılı içerisinde ABD’nin Yale Üniversitesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğine rotasyon yaptı. Aynı yılın sonunda Estetik ve Plastik Cerrahi ana-dal uzmanı oldu. Avrupa Estetik ve Plastik Cerrahi Birliği (EBOPRAS) uzmanlığını da 2009 yılında aldı. 2010-2011 yılları arasında askerlik görevini, 2011-2013 yılları arasında ise mecburi hizmet görevini tamamladı. 2013 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi ana-dal uzmanı oldu.
Dr.Kamburoğlu 2015 yılında Belçika’daki Coupure Centrum ve EMC2 kliniklerinde Yüz Estetiği, Meme Estetiği ve Vücut Kontur Estetiği üzerine bir Estetik Cerrahi Üst İhtisası yaptı. Aynı yıl içerisinde Almanya Stuttgart Marien Hospital’da Burun Estetiği üzerine ikinci bir üst ihtisas daha yaptı. Tüm bu süre zarfında Dr.Alexis Verpaele (Belçika), Dr.Patrick Tonnard (Belçika), Dr.Dan Baker (ABD), Dr.Richard Bensimon (ABD) ve Dr. Koenrad Van Landuyt (Belçika), Dr.Wolfgang Gubisch (Almanya) ve Dr.Helmuth Fischer (Almanya) gibi cerrahlar ile beraber çalışarak ameliyatlar yaptı. Ekim 2015’de Doçent oldu. 2012 yılında başlamış olduğu Estetik Cerrahi doktora programını yeterliliğini tamamladı. 2014-2016 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Estetik Cerrahi Uygulama ve Araştırma Merkezi müdür yardımcılığı görevini yürüttü. Ocak 2016’da Hacettepe Üniversitesinden ayrılıp muayehanesini açtı.
Özellikle ilgilendiği konular; burun estetiği, meme estetiği, yüz estetiği, vücut estetiği, endoskopik estetik cerrahi işlemler, lazer tedavileri, minimal invazif estetik işlemler (dolgu, botox, PRP ve peeling), kök hücre tedavileri ve çene kapanış (ortognatik cerrahi) bozukluklarıdır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Haldun Kamburoğlu

Haldun Kamburoğlu

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.