Hakan Özdemir
0 Yorum

Op. Dr. Hakan Özdemir

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (212) 510 8052

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Dr.Hakan Özdemir 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. İlkokul , ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 1995 yılında Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, aynı yıl tıp fakültesi eğitimine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde (İngilizce) başlamıştır. Tıp Fakültesi mezuniyeti sonrası 2002 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1.Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başlamıştır. Kısa süre sonra, uzmanlık eğitimine Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde devam etmiş ve 2008 yılında uzmanlığını tamamlamıştır.

 

Uzmanlık eğitimi sırasında Türkiye’nin ilk kurulan plastik cerrahi kliniği olan Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde estetik cerrahi, mikrocerrahi ve el cerrahisi, dudak ve damak yarığı tedavileri, ortognatik cerrahi, tümör cerrahisi, doğuştan anomaliler başta olmak üzere plastik cerrahinin her alanında eğitim ve tecrübe sahibi olma fırsatı bulmuştur.   Plastik cerrahi eğitimi sırasında yurtdışında,  dünyanın en seçkin plastik cerrahi merkezlerinden biri olan  New York University Tisch Hospital Instıtute of Reconstructive Plastic Surgery’de, Dr.Joseph G.McCarthy ve Dt.Barry Grayson ile kraniyofasiyal cerrahi ve ortognatik cerrahi, Dr.Court B.Cutting ile dudak ve damak yarığı hastaları takip ve tedavisi, Dr.Charles H.Thorne ile kulak rekontrüksiyonu,kulak estetiği ve yüz estetiği, Dr.Nolan S. Karp ile meme estetiği, Dr.Barry A. Zide ile hemanjiomlar konusunda bilgi ve tecrübelerini arttırma fırsatına sahip olmuştur.


Daha sonra Ankara Mevki Asker Hastanesi’nde, askerlik hizmetini plastik cerrahi uzmanı tabip asteğmen-teğmen olarak Ocak 2010’da tamamlamıştır. Ardından mecburi tıp hizmeti görevi nedeniyle Şubat 2010’dan itibaren Malatya Devlet Hastanesi’nde çalışmıştır. 2012 yılından itibaren,yurtiçi ve yurtdışı hastalarına, İstanbul'da muayenehanesinde ve anlaşmalı hastanelerde   hizmet vermektedir.


Dr.Hakan Özdemir’in plastik cerrahi ilgi alanları içinde, her türlü meme, karın, burun, yüz ve diğer bölgeler vücut estetik cerrahi  ve kozmetik uygulamaları, yüz felcinde  kas ve sinir nakliyle cerrahi tedavi, mikrotia  hastalarında kulak oluşturulması, ortognatik cerrahi (çene estetiği), cilt tümörleri ve kanserleri tedavisi, kapanmayan yaraların tedavisi, dudak ve damak yarığı cerrahisi, maksillofasiyal cerrahi, doğuştan anomalilerin cerrahisi, el cerrahisi,saç ekimi, cinsel bölge estetiği ve  kanser sonrası  meme oluşturulması gelmektedir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Hakan Özdemir

Hakan Özdemir

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.