Güniz Eker Uluçay
0 Yorum

Op. Dr. Güniz Eker Uluçay

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (530) 977 5226

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1975 yılı Isparta doğumlu Dr. Güniz Eker Uluçay, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2000-2005 yılları arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. 

2006 yılında Almanya’nın Köln şehrinde Centrum für Ästhetisch-Plastische Chirurgie’de Dr Serdar Eren ile çalışmıştır. 2006-2009 yılları arasında zorunlu devlet hizmeti yükümlülüğünü tamamlamıştır.  Dr. Güniz Eker Uluçay, 2009 yılından bu yana mesleğini İstanbul’da icra etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Dr.Güniz Eker Uluçay, evli ve bir kız çocuk annesidir. Türk Tabipler Birliği ve 
Estetik Plastik Cerrahi Derneği üyesidir. 9 Uluslararası, 4 ulusal araştırma makaleleri ve çok sayıda hem uluslarası hem ulusal kongrelerde yazılı ve sözlü bildirimleri mevcuttur.

Çalışma Alanları

C. Ulusal bilimsel toplantılardaki sözel ve elektronik bildiriler:

C1. Malign melanomlu bir olguda paramedikal yaklaşımın sonuçları. Güniz Eker, Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Tayfun Aköz.

Tıp Onkoloji Günleri, Kasım 2001, İstanbul.

C2. Gideroğlu K, Yıldırım S, Aydoğdu E, Eker G, Aköz, T. “Alt Ekstremite Defektlerinde Nörokutan Flep Uygulamalarımız”, 23. Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, İstanbul, 2001.

C3. Malign melanomlu bir olguda paramedikal yaklaşımın sonuçları. Güniz Eker, Eser Aydoğdu , Aykut Mısırlıoğlu, Tayfun Aköz. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi, Eylül 2001, İstanbul.

C4. Eser Aydoğdu, Güniz Eker, Serkan Yıldırım, Tayfun Aköz. “Alt Ekstremitede Oldukça Geniş Çaplı Lenfödem”, 23. Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, 2001, İstanbul.

C5. Fasyal paralizide mesh prolen kullanımı. Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Gülden Avcı, Güniz Eker, Tayfun Aköz. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi, Eylül 2001, İstanbul.

C6. Yıldırım S, Gideroğlu K, Avcı G, Eker G, Aköz T. “Distal Femoral Shaft Kırığına Bağlı Peroneal Sinir Hasarı”, 23. Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, İstanbul, 2001.

C7. Sırt Bölgesinde 30 yıllık dev lipom. Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Betül Tanoğlu, Tayfun Aköz. 24. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Ekim 2002- Ankara

C8. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Mithat Akan, Güniz Eker Uluçay, Tayfun Aköz. “Mandibula Rekonstrüksiyonunda Karşılaşılan Problemler ve Çözüm Önerileri”, 25. Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, Samsun, 2003.

C9. Gülden Avcı, Aykut Mısırlıoğlu, Barış Çakır, Güniz Eker, Tayfun Aköz. Prepisyumun greft donör alanı olarak kullanılması. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, 2001, İstanbul.

C10. Barış Çakır, Mithat Akan, Kaan Gideroğlu, Güniz Eker, Tayfun Aköz. Metalik yabancı cisimlerde mıknatıs kullanımı. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, 2001, İstanbul.

C11. Güniz Eker, Mithat Akan, Barış Çakır, Tayfun Aköz. Kutanöz fleplerin greft donör sahası olarak kullanılması. 24. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi,2002.

C12.Simultaneous multiple pilomatrixomas, 2003, Samsun

G Avci, G Eker, A Misirlioglu, T Akoz.

C13. Eker Uluçay G, Akan M, Yıldırım S, Aydoğdu E, Aköz T. “Yüz Bölgesinde Perforatör Fleplerin Kullanımı”, 26. Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, Ankara, 2004.

C14. Veysel Kadılar, Mithat Akan, Güniz Eker, Tayfun Aköz. Ekstravazasyon yaralanmalarında erken tanı ve konservatif tedaviyle morbiditenin azaltılması. 26. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi, Eylül 2004, Ankara.

C15. Avcı G, Eker Uluçay G, Yıldırım S, Aköz T, “Rhinoserebral Mukormikozis”, 27. Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, Konya, 2005.

C16. Yıldırım S, Eker G, Aköz T. “Ayak Dorsumu ve Alt Bacak Distal 1/3 Kısmını İçeren Geniş Kirli Yaralanmalarda Latissimus Dorsi, Latissimus Dorsi-Serratus Anterior Kas Flepleri İle Ekstremite Kurtarımı”, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Rekonstrüktif Mikrocerrahide Son Gelişmeler ve Alt Ekstremite Rekonstrüksiyonu Sempozyumu, İstanbul, 2005.

EĞİTİM VE SEMİNERLER

1993-1999 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ,

2000-2005 DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ,

PLASTİK REKONSTRUKTİF VE ESTETİK CERRAHİ KLİNİĞİ.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Güniz Eker Uluçay

Güniz Eker Uluçay

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.