Gökhan  Tunçbilek
0 Yorum

Op. Dr. Gökhan Tunçbilek

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (312) 426 1054

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek 1968’de Ankara’da doğdu. 1986’da Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1992 yılında bitiren Dr. Tunçbilek, plastik cerrahi ihtisasını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde tamamladı.

Uzmanlık sonrası Hacettepe Üniversitesi’nde çalışmaya devam eden Dr. Tunçbilek, kafa ve yüz bölgesinin doğuştan veya sonradan gelişen deformiteleri, distraksiyon osteogenezi, dudak-damak yarıkları, hemanjiomlar ve diğer damarsal kaynaklı deformiteler hakkında çalışmalar yaptı. Dr. Tunçbilek 2005 yılında doçent oldu ve 3 aylık bir dönem boyunca Paris’te “Hopital Necker Enfants Malades” Kraniofasial Cerrahi Ünitesinde çalıştı. 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde “İleri Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi” doktorasını tamamlayarak, “Bilim Doktoru” ünvanını aldı. 2011 yılında Profesör ünvanını alan Dr. Tunçbilek Avrupa Kraniofasial Cerrahi Derneği’nin ve Uluslararası Kraniofasial Cerrahi Derneği’nin ilk Türk üyesi oldu. Çok sayıda yurt içi ve yurt dışı yayını olan Dr. Tunçbilek, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nce düzenlenen “Uzman Araştırma Yarışması”nda 2 kez ödül aldı. Dr. Tunçbilek 2012 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi uzmanlığını da aldı.

Dr. Tunçbilek, kafa ve yüz bölgesinin doğuştan veya sonradan gelişen deformiteleri, distraksiyon osteogenezi, dudak-damak yarıkları, meme rekonstrüksiyonu, yüz ve vücut estetik cerrahi işlemleri ile ilgilenmektedir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Gökhan  Tunçbilek

Gökhan Tunçbilek

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.