Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi

Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi


Hastalarımıza, en doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hastalığı hakkında bilgilendirerek, yüksek teknolojimiz ve bilimselliğimizle, mevzuat ve yasalar doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini vermek, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek kalite politikamızdır.

Hakkında

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Hastalarımıza, en doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hastalığı hakkında bilgilendirerek, yüksek teknolojimiz ve bilimselliğimizle, mevzuat ve yasalar doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini vermek, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek.

Sürekli gelişim ve yeniliğe odaklanan bir yaklaşımla Kalite Yönetim Sistemini sürdürmek.

Hastaların ve yakınlarının beklentilerini karşılayan, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir hastane olmak.

Hastanemizde iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek amacıyla çalışanlarımızı, ziyaretçilerimizi, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi bilinçlendirmek. Zamanında ve doğru risk analizi yaparak, iş sağlığı ve güvenliğinde proaktif bir yaklaşım sergilemek. 

MİSYONUMUZ:

“Hastane kapısında beklemeyen, hastanenin kıymetini bilemez” ilkesiyle kurulan hastanemizde, yüksek teknolojiyle, bilimsel yöntemlerle, yasal mevzuatlara uygun, ulusal ve uluslararası standartları uygulayarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini iş sağlığı ve gü- venliğini sağlayarak, kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ:

Etkinliğini sürekli iyileştirerek, sağlık sektöründe ulusal ve uluslararası bir marka olmak...


Adres

  • Merkez

    İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45 27090 Şehitkamil Gaziantep

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

2002 - 2003 yılları arasında Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 2013 yılında Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde hastalarını kabul eden Opr. Dr. Anlatıcı, 2014 yılı itibariyle SANKO Üniversitesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda Yrd. Doç. olarak görev yapmaya başladı.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5